FC Rádio Krokodýl Brno – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 0:6
Krokodýl začal náporem a vypadalo to, že dlouho nepustí Nejzbach do hry, ale tlak domácích po pár minutách opadl. Ve 4. minutě si Formánek narazil míč se Sklenářem a tvrdou ranou bodlem ze středu hřiště překonal poprvé brankáře Kubíčka. Na další gól se čekalo do 11. minuty a opět padl do domácí sítě. Tentokrát vybídl Michalec ke skórování Merkla.
Krokodýl trpěl dále. Nejprve Kubát překonal nadvakrát domácího Kubíčka po rohu Sklenáře, aby vzápětí mohl zvýšit z desetimetrové penalty na poločasových 4:0 vysokomýtský Formánek.
Ve druhém poločase sice domácí zvýšili aktivitu a zlepšili hru, ale bez gólového efektu. Naopak Kubíček si v 29. minutě nerozuměl při rozehrávce se spoluhráči, míč dostal na nohu Sklenář, jenž vybídl ke skórování do prázdné brány Formánka. Hattrick byl na světě.
A to nebylo vše!
Formánek získal míč při power play Brňanů a do prázdné brány vstřelil svůj čtvrtý gól v utkání – 0:6.
Velkou radost měl po zápase staronový hlavní kouč Nejzbachu Roman Páral. „Podobný výsledek jsem nečekal. Myslel jsem si, že půjde o vyrovnanější zápas. Zaslouženě jsme vyhráli. Na Krokodýl jsme si počkali. Hráli jsme jejich hru, kterou praktikují venku. Upozorňoval jsem kluky, že se soupeři daří více venku než doma. Je to brejkové mužstvo, proto jsme si na ně počkali. Podařilo se nám vstřelit góly a vyhráli jsme, " uvedl kouč.
Fakta – branky: 4. Formánek (Sklenář), 11. Merkl (Michalec), 16. Kubát (Sklenář), 16. Formánek, 29. Formánek (Sklenář), 33. Formánek. Rozhodčí: Štipčák, Gasnárek. ŽK: 2:2. Vysoké Mýto: L. Gerčák (Simon) – Merkl, Sklenář, Jeníček, Michalec, Kubát, Vágner, Vladyka, Formánek, Šabata, Vodrážka, Münzberger, Fidler. (mp)