ASK Bystřice n. P. – FBK Orlicko – Třebovsko 8:5

V zápase proti lídrovi tabulky si hráči Orlicka nevedli špatně. Hned v prvním střídání otevřel skóre Ondřej Dudla, když skákavým nahozením překvapil gólmana Bystřice. Po přesilovce na konci první třetiny to už bylo 2:0. Poté ale přišel velký nástup Bystřice. Na gól na 1:2 Oušťáci ještě stihli odpovědět třetí brankou , ale štěstí se od nich odvrátilo a hráči Bystřice celkem v pohodě otočili skóre na 4:3. Na začátku třetího dějství se trefil opět Dudla a naděje na body tak stále žila. Poté, co šla Bystřice znovu do jednobrankového vedení, dokázalo Orlicko opět stav srovnat. Závěrečná pětiminutovka však patřila favoritům. Třemi brankami rozhodli o svém vítězství.

Branky a asistence Fbk O-T: 1. Dudla (Mužátko), 15. Junek (Zahradníček), 20. Junek (Dudla), 31. Dudla (Stejskal), 40. Dudla (Junek). Vyloučení: 2:3.

Využití: 0:1.

FBK Orlicko–Třebovsko – SK JeMoBu 3:7

Když Orlicko neporazilo první tým tabulky, mohlo si zkusit spravit chuť na druhém. Avšak nevyšlo to. Favorizovaní hosté se dostali do komfortního vedení 4:0, což donutilo trenéra Orlicka střídat brankáře. Matoulek se v bráně sice činil, ale prohře zabránit nedokázal. Díky dvěma trefám v závěru Orlicko stav utkání alespoň nepatrně zkorigovalo.

Branky a asistence Fbk O-T: 20. Král (Zahradníček), 38. Král (Zahradníček), 40. Veis (Král). Vyloučení: 1:5.

Využití: 1:1.

(jun)