Kaplice – Letohrad 5:6

(3:2, 0:1, 2:3)

Letohrad se dostal do vedení ji již po osmatřiceti sekundách Náhlíkem. Soupeř ale z protiútoku vyrovnal. Do vedení šli znovu Letohradští díky Takčíkovi, ale vedení neudrželi a po první třetině prohrávali 2:3. Druhá třetina byla plná nepřesností. Letohradu se i přesto díky Náhlíkovi podařilo v přesilovce srovnat. Vstup do závěrečného dějství se povedl Jihočechům. Dvě branky vtěstnali do dvanácti sekund a vedli 5:3. Letohrad však v tu chvíli zabral a bylo ho plné hřiště. Odměnou mu byl zasloužený obrat na 6:5. Fakta – Branky: Náhlík 3, Tkačík, Kaválek. Asistence: Beránek, Kaválek, Tkačík, J. Skalický, Švec.

Tábor – Letohrad 5:2

(0:2, 1:1, 1:2)

Jihočeši byli lepším týmem. Letohradu se vůbec nedařilo. V ofenzivě se jednalo o nejhorší vystoupení ročníku. Tábor vedl od první třetiny. Letohradu se sice povedlo dvakrát snížit, avšak na to, aby se dopracoval k nějakému obratu v utkání bohužel neměl. Fakta – branky: Náhlík, Jurenka. Asistence: Tkačík.
Letohrad odehrál zápasy v této sestavě: V. Skalický – Adamec, V. Peškar, Beránek, J. Skalický – Čanda, Tkačík, T. Kaválek, Náhlík, J. Jurenka , Švec.