Livesport Superliga - 20. kolo:

Sokoli Pardubice (14. místo, 6 bodů, 81:188) - TJ Sokol Královské Vinohrady (10. místo, 24 bodů, 89:151).

Čtvrtek 10:00, enteria arena Pardubice.

Vzájemný zápas: 3:6 (venku).

Zítřejší dopoledne bude v Pardubicích patřit florbalu. Více než 3500 školáků ze třinácti pardubických škol opustí na pár hodin školní lavice a stane se součástí zápasu, který bude nabitý bohatým doprovodným programem.

„Před začátkem utkání a taktéž v jeho průběhu bude pro všechny diváky v hale připravena skvělá podívaná. Všichni dorazivší se mohou těšit na speciální sokolský jukebox, bohatý přestávkový program či Superfinálemana, který opět bude bude mezi diváky vystřelovat dresy pardubických florbalistů. Věřím, že připravíme pro všechny diváky jedinečný zážitek,“ přibližuje program čtvrtečního duelu komunikační pracovník klubu Milan Randa.

Celá akce bude jednou z nejvýraznějších akcí a pozvánek na blížící se 17. ročník všesokolského sletu, který se koná na přelomu června a července v Praze. O slavnostní zahájení zápasu se postarají zástupci České obce sokolské a o první přestávce je připraveno i vystoupení sokolských cvičenců.

Více o unikátní akci v rozhovoru s předsedou pardubického klubu Vítem Drašarem, který bude na webových stránkách Pardubického deníku zveřejněn ještě dnes.