Tým okolo tahounů Martina Kručka a Luďka Hradeckého Letohrad přehrál a body zůstaly v domácí kabině.

Kert Park Praha – SK Hokejbal Letohrad 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Fakta – branky: 13. M. Kruček, 27. Hradecký (M. Kruček, Rozenberg), 35. M. Kruček (Rozenberg, J. Kruček), 37. Hradecký, 45. M. Kruček (Hradecký) – 17. O. Lux (Halbrštát), 34. Š. Švec (Voleský, Košťál), 41. O. Lux (Dulava). Rozhodčí: Kettner, Záhora. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Střely: 43:40.
Kert Park Praha: Gerlich (Sup) – Kuna, Rozenberg, Šmíd, Štefanský, Bošák, Sunkovský, M. Kruček, J. Kruček, Hradecký, Kočka, Myslivec, Janoušek, Fejfar, Martínek, Postulka.
SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Košťál, Nožka, Dulava, Hejtmánek, Urban, Janďourek, Vychytil, Grund, Š. Švec, Halbrštát, Protzner, O. Lux, Voleský, Kovář, Šprincl, J. Lux, Paukrt. 

První minuty ukázaly, jakým způsobem se bude zápas hrát. Obě mužstva si nedarovala ani kousek volného prostoru. První velkou příležitost si připsali na konto hosté, jmenovitě to byl Kovář, jenž se ocitl tváří v tvář brankáři Gerlichovi, ale neuspěl. Následně to zkoušel Protzner a z dorážky Halbrštát, skóre se však nepohnulo. Ještě v 10. minutě se řítil na gólmana O. Lux, mířil pouze do jeho betonu. Na první branku se čekalo do 13. minuty. Na trestnou lavici zamířil domácí Bošák, jenže Letohrad v přesilovce sám inkasoval z hole Kručka – 1:0. Stejný hráč ještě těsně před koncem třetiny trefil břevno.
Nástup do druhého dějství se Letohradu povedl na výbornou. Po minutě svou střeleckou nemohoucnost z posledních zápasů konečně prolomil Ondřej Lux – 1:1. Gól měl na své holi i hostující Šprincl, jenže situaci prováhal. A tak udeřili Pražané. Bleskově využil početní výhodu Hradecký – 2:1. Další oslabení už Letohrad zvládl a stále držel naději na dobrý výsledek.
Závěrečná část utkání byla brankově velmi úrodná. V 34. minutě Letohradští srovnávají na 2:2 gólem Štěpána Švece, o půl minuty později ale Pražané opět vedou zásluhou Martina Kručka 3:2. Z pohledu hostí bylo ještě hůře, když se podruhé v utkání trefil Hradecký a náskok domácích byl rázem dva góly. Nic nebylo ztraceno. Navíc když ve 41. minutě skončila v síti tečovaná střela O. Luxe, bylo dostatek času na vyrovnání. Trenéři Letohradu sáhli k power play, která ale úspěch nepřinesla. Naopak pár vteřin před koncem stanovil skóre na 5:3 gólem do prázdné branky Kruček.

(bed, ij)