1. HBC Svitavy – TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:4 (1:2, 0:0, 0:2). Ještě než se domácí stačili rozkoukat, vedla Česká Třebová 2:0. Po hrubce v rozehrávce se sice Svitavám podařilo těsně před první přestávkou snížit, ale obrat se nekonal. Odpor domácích naopak zlomil dvěma trefami v poslední části Lustyk a Třebová si odvezla vítězství 4:1.

Fakta – branky ČT: 3. Šustek (L. Deml, Kvasnička), 4. Kvasnička (L. Deml), 35. Lustyk, 41. Lustyk (Tomeš, Vl. Deml). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Střely: 16:27. Sestava Č. Třeb.: Ehrenberger (Mrštný) - Dobrovský, Šustek, Macků, Vraspír, Broulík, Doubrava, Deml L., Kvasnička, Válek, Tomeš, Deml Vl., Lustyk, Rejsa, Tlapák, Němec.

Prachovice – Letohrad B 1:2 (0:1, 1:1, 0:0). Vzájmené oťukávání v první třetině ukončil ve 14 min. slalomem mezi beky a následnou dorážkou Mazurkiewicz. Hned po obrátce zamířil přesně do růžku Ptáček a hosté vedli o dvě branky. Prachovickému Jerusalémovi se potom podařilo snížit, ale Letohrad výhru uhájil.

Fakta – branky a asistence: Jeruzalém – Mazurkiewicz, Ptáček (Chmelíček). Vyloučení: 4:2. Bez využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Střely: 32:27.

Letohrad B – Alfa Pardubice 5:1 (0:0, 3:0, 2:1). Po bezbrankové první třetině načal účet zápasu svojí pumelicí letohradský Janďourek a když se k němu přidali i další spoluhráči, zvítězil Letohrad 5:1.

Fakta – branky a asistence: Janďourek, P. Šourek, Kovrzek (Ptáček), Kovář (Nožka), Veselý (P. Šourek). Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Střely: 21:20. Sestava Letohradu: Juráček, Matyáš – Nožka, Holeček, Janďourek, Kovář – Chmelíček, P. Šourek, Ptáček, M. Šourek, Mazurkiewicz, Podhájecká, Veselý, Černohous, Kovrzek.