Do závěrečného turnaje mužů se přihlásilo osm dvojic. Žebříček mužů uváděl na prvním místě dvě dvojice (Němec, Kolder a Jurča, Žáček), které se v předešlých dvou turnajích utkaly vždy ve finále a oběma dvojicím se podařilo vyhrát jen jednou. Tento turnaj měl tedy rozhodnout o celkovém vítězi série. Dvojice byly opět rozděleny do dvou skupin, ze kterých se postupovalo do osmičlenného pavouka.

Zatímco Němec s Kolderem s přehledem vyhráli skupinu, Jurča s Žáčkem se ve skupině vyrovnávali s doznívajícím zraněním a trápili se. Všechny zápasy dohrávali až v tiebreaku a v jednom z nich soupeři podlehli. Dvě nejvýše nasazené dvojice se tak utkaly už v semifinále. Tam se duo Žáček, Jurča probudilo a své soky porazilo. Ve finále si 2:0 poradili s Horáčkem a Rösslerem.

V ženské kategorii se k turnaji dostavilo deset dvojic. Situace na čele žebříčku nebyla tak vyrovnaná jako u mužů, ale jistotu celkového prvenství neměla žádná z dvojic, i když Blanka Strnadová s Andreou Mrázovou k tomu měly nejblíže. Ve skupinách k velkému překvapení nedošlo, a tak se zdálo, že vše půjde po〜dle předpokladů. Jenže právě nejvýše nasazená dvojice měla problémy v prvním kole pavouka, kde se utkalq s dvojicí Hanka Dejdarová, Jitka Benešová, která skončila ve své skupině na 4. místě. Favoritky byly sice míč od vyřazení, ale vzchopily se a dokázaly vyhrát nejen tento zápas, ale i celý turnaj.

Závěrečný turnaj smíšených párů se hrál za účasti čtrnácti družstev. Nejvýše nasazení Benešová, Jurča postoupili bez porážky až do finále, do kterého se probojovali i Strnadová s Duffkem. Oba páry se potkaly už v předchozí fázi, kde se radovala první zmíněná dvojice. Ve finále bylo ale všechno jinak. Strnadová s Duffkem daleko méně kazili, a to rozhodlo. Po vítězství 2:0 na sety se tak mohli radovat i z turnajového vítězství.

Letošních turnajů „S Poštovní spořitelnou do finále“ se zúčastnilo celkem 27 mužů, 32 žen a 51 hráčů či hráček v kategorii smíšených párů. Celkové prvenství v kategorii mužů vybojovala dvojice Jaroslav Žáček, Zbyněk Jurča, v kategorii žen třikrát zvítězily Blanka Strnadová s Andreou Mrázovou a v kategorii smíšených párů po dvou vítězstvích a jednom druhém místě Benešová s Jurčou. Všechny tyto dvojice, navíc i Duffka se Strnadovou, čeká turnaj, který se bude konat o víkendu v Brně, kde půjde o titul nejlepšího regionálního týmu České republiky.