Turnaj byl rozdělen do skupin Elite a Ostatní podle výkonnosti. Lanškroun měl zastoupení čtyř hráčů ve skupině Elite a tří hráčů ve skupině Ostatní.

Ze skupin Elite postoupil do finále lanškrounský Jiří Dinga (třetí v celkovém hodnocení šesti turnajů), kde narazil na celkového vítěze letošního ročníku a hráče s nejvyrovnanějšími výkony Hobby Cupu Robenka z Ostravy. Po jednoznačném výsledku 21:5 ale Jiří Dinga znepříjemnil favoritovi klání svým vítězstvím v posledním turnaji celkové prvenství. Další hráči David Jirges a Pavel Hrdina obsadili hezké třetí a čtvrté místo a naznačili stále se lepšící jejich výkony.

V zápasech mužské čtyřhry skončili Martin Bednář s Pavlem Hrdinou na druhém místě. V celkovém hodnocení skončili hráči Lanškrouna čtyřikrát na prvním místě při účasti pouze na čtyřech turnajích ze šesti. Hobby Cup od začátku roku vyhráli pokaždé jednou: Radek Beneš, Petr Dušek, Jiří Dinga (na fotografii) v kategorii Elite mužů a Natálie Kyselicová v kategorii žen.

Výsledky Lanškrounských na turnaji Přerově – skupina Elite: 1. Jiří Dinga, 3. a 4. David Jirges a Pavel Hrdina, 5. Martin Bednář. Skupina Ostatní: 5. Miroslav Krátký, 6. Pavel Fišer, 7. Martin Krsek.