Po vyrovnaném prvním poločase se z vítězství radovali hosté z Vysokého Mýta.

Pardubice – V. Mýto 2:4 (1:1)

„Jsme rádi, že jsme vyhráli, protože Pardubicím se letos mimořádně daří,“ zhodnotil Roman Páral, trenér Vysokého Mýta. Pardubice mají mladý perspektivní tým, ve kterém jsou i reprezentanti Kudelka, Slováček, Beran a je tam i velmi zkušený Roman Malý.
„Moc dobře jsme věděli, že Pardubice jsou brejkovým mančaftem, že umí proměňovat brejky dva na jednoho,“ řekl Párala a pokračoval: „ To se jim bohužel podařilo v prvním poločase, protože v prvních deseti minutách jsme nehráli to, co jsem po hráčích chtěl, a sice aby drželi co nejvíce balon na svých futsalkách. “
Páral si byl moc dobře vědom toho, že Pardubice mají v nohách dohrávaný zápas v Plzni. „Počítal jsem tak nějak s únavou a chtěl jsem, aby kluci co nejvíce drželi balon,“ dodal trenér.
Prvních deset minut utkání se to ale Nejzbachu příliš nedařilo, takže se Pardubice dostaly po brejku do vedení. „Druhou desetiminutovku jsme se ale zapřeli a podařilo se nám vyrovnat, což bylo super. Druhý poločas jsme se dostali do vedení 3:1. Pardubice snižovaly na 3:2, ale my jsme dávali v poslední minutě na 4:2. Z tohoto pohledu si myslím, že to je vítězství zasloužené, že jsme měli větší touhu po vítězství. Chtěl bych klukům poděkovat za bojovnost, za nasazení a za to, že do utkání dali srdíčko. Takže jsem rád, “ zakončil Páral.

Branky: Netolický, Beran - Unger, Michalec, Vácha, Formánek.
Sestava V. Mýta: Šimon, - Michalec, Formánek, Kadeřábek, Vácha, Unger, Lištván, Vágner, J. Gerčák.