V prvním zápase jasně dominovali domácí. Druhý zápas byl tak trochu drama. Po dvou zápasech je stav série 2:0. Sobotní zápas bude pro Letohrad klíčový. Začíná se úderem pravého poledne a jestliže se Letohradu podaří rivala porazit, tak se čtvrtý zápas odehraje v neděli od 11:00 hodin.

H. Králové – Letohrad 8:2 (3:1, 3:0, 2:1)

Letohradští začali útočně, hned v první minutě se do útoku tlačila trojice Kovář – Lux – Chytráček. Ve třetí minutě střílel domácí Filip, v další minutě se pokoušel prosadit Minařík. Chvíli na to skóre otevřel Tesař – 1:0. Dvanáctá minuta přinesla hned dvě změny skóre – nejprve na 1:1 srovnal hostující Chytráček, o 41 vteřin později ale Hradec opět vedl po gólu Kubeše – 2:1. V polovině čtrnácté minuty byl faulován Lux, což přineslo přesilovku Letohradu. Ta ale skončila o tři čtvrtě minuty později, kdy fauloval Kovář. Před koncem třetiny Ament inkasoval potřetí, když po střele Kubeše míček kolem tyčky do branky protlačil Hrabica – 3:1.

V 16. minutě na 4:1 zvýšil Petr Chmel. O minutu později po trefě Bacovského na 5:1 Amenta vystřídal v brance Stárek. Ve 22. minutě prostřelil Stárka Petr – 6:1.

Do třetí třetiny Letohrad vstupoval ve výhodě přesilovky, to ale paradoxně nezabránilo domácímu P. Chmelovi, aby ve vlastním oslabení v samostatné akci zvýšil na 7:1. Ve 40. minutě se po asistenci Furika prosadil letohradský Häusler – 7:2. V úvodu 44. minuty na konečných 8:2 kosmeticky upravil díky využité přesilovce domácí Bacovský.

H. Králové – Letohrad 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

V nedělním zápase Letohradu chyběl Mlejnek, Chytráček a Věchet, nastoupil ale Večerník, Dospěl, Holeček, Janďourek a dva dorostenci – Doleček a Forman. Do branky nastoupil Stárek. Letohradští se ujali v páté minutě vedení, když Macháně překonal Kovář – 0:1. Hradečtí sice v polovině sedmé minuty Stárka překonali také, ale gól padl do posunuté branky, tudíž nebyl uznán.

Hned v úvodu druhé třetiny střílel Kubíček, pak do Stárka pálil Hrabica a po něm Petr. V 18. minutě to mohlo být 2:0, ale žádná ze střel Kováře, Večerníka a Frimla se neujala. V polovině 20. minuty bylo srovnáno – míček za Stárkova záda poslal Filip – 1:1.

Do třetí třetiny Letohrad vstoupil v početní výhodě, ta ale zůstala bez gólového efektu. Ledová sprcha pro Letohrad přišla ve 39. minutě, kdy ve vlastním oslabení Novákovu střelu do Stárkovy branky dorazil Bacovský – 2:1. I přes úpornou snahu Letohradští nedokázali vstřelit srovnávací branku a Hradec tak vyhrál i druhý čtvrtfinálový zápas.