„Velkou zásluhu na tomto růstu má nově příchozí trenér se zkušenostmi z oblasti atletiky Miroslav Štorch. „Díky tomuto zapálenému sportovci a pedagogovi, který vedl mimo jiné v Ústí nad Labem atletické tréninkové středisko, zapojujeme děti nejenom do tajů pohybové přípravy, volejbalové abecedy, ale i do abecedy atletické," uvedl na adresu nového trenéra Luboš Vašina. A jak je vidět, přináší to v tandemu s ním, jako dalším zkušeným trenérem, své ovoce.
Družstvo elévů TJ Sokola Česká Třebová II. dosáhlo vítězství v dalším kole krajského přeboru na turnaji v přehazované při konkurenci deseti dalších družstev kraje. Hrálo se v moderní hale ve Chvaleticích, ale byla k dispozici tři hřiště, a tak hrálo jen šest družstev a pět dalších čekalo na další kolo soutěže. Řada družstev přijela v neúplném obsazení, včetně Třebovských. Přesto družstvo tvořené jen třemi hráči dokázalo zvítězit v devíti utkáních a pouze v jednom utkání prohrálo jen o jeden bod v časovém limitu sedmi minut. U sítě se výborně prosazoval Ondra Batěk, který má výhodu vysoké postavy. Na hřišti úspěšně chytali míče Šimon Horáček a Michal Kadlečík. Těm se často dařilo bodovat přímo z podání a celkem všichni hráči dosáhli za deset utkání 19 es. Takticky promyšlené, překvapivé přehazování míčů často slavilo úspěchy v nepřipravených obranách soupeřů. Po třech turnajích je družstvo České Třebové II. zatím na prvním místě a bude velmi obtížné takové postavení udržet proti silným družstvům ze Svitav a Chocně, která se umísťovala nejlépe.
Výsledky: TJ Česká Třebová II – Svitavy A 17:9, – Česká Třebová A 22:4, – Choceň B 20:6, – Chvaletice 13:9, – Choceň A 17:7, – Svitavy B 13:12, – Lanškroun B 12:13 – Choceň A 17:7, – Svitavy C 18:6, – Choceň B 20:6, Sokol Česká Třebová B 16:9.
Pořadí turnaje: 1. TJ Sokol Česká Třebová II., 2. Svitavy B, 3. Lanškroun B, 4. Chvaletice, 5. Svitavy A, 6. Česká Třebová B, 7. Lanškroun A, 8. Choceň A, 9. Svitavy C, 10. Česká Třebová A, 11. Choceň B. (što, bed)