Soutěžní sezonu zakončili českotřebovští hráči třemi výhrami a jednou porážkou. Ve 40 zápasech si připsali celkem 22 výher, 6 remíz a 12 proher.

FbK Č. Třebová – Orel Přelouč 3:4 (1:2)

Prohra přišla hned v prvním utkání s Přeloučí. Hrál se vyrovnaný florbal, přičemž o výsledku rozhodovaly maličkosti v podobě horší práce s míčkem a větší nervozity na straně Třebové. Ta proto odešla poražena.

Branky: T. Langer, V. Vondra, Hoang.

FbK Č. Třebová – CSP H. Králové 8:2 (5:1)

Chuť si českotřebovští mladíci spravili hned na dalším soupeři. Hradec byl od začátku pod velkým tlakem a před branku Novotného se dostával jen sporadicky. Zato na druhé straně probíhaly ofenzivní manévry a padaly góly na všechny různé způsoby – kombinací, individuálním průnikem či krásným sklepnutím míčku ze vzduchu.

Branky: T. Langer 3, Bohunek 2, Křivka, V. Vondra, Hoang.

FbK Č. Třebová –FbK Svitavy 5:4 (0:3)

Zápas, kdy se o všechny přítomné fanoušky obou týmů pokoušel infarkt. V první půli měly Svitavy víc ze hry, ale dlouho se nemohly dostat na dostřel. Jejich aktivita nakonec byla odměněna do poločasu třemi brankami v českotřebovské síti. Po stažení sestavy na dva útoky se začal obraz hry postupně obracet, svitavské vedení se bortilo jako domeček z karet a zápas spěl k nervydrásajícímu rozuzlení. Za stavu 3:4, 38 sekund před koncem dostala Třebová možnost volného úderu v blízkosti branky Svitav. Ten rozehrál Hoang na T. Langera, jenž se štěstím proměnil. Tentýž hráč za dalších 25 sekund skóroval znovu, v utkání již potřetí, a dokonal tak krásný obrat.

Branky: T. Langer 3, V. Vondra, Halas.

FbK Č. Třebová – FBC H. Králové 7:5 (4:1)

Poslední utkání sezony mělo být již jen formalitou a otázkou výše skóre. Opak byl ale pravdou. Stále se zlepšující domácí družstvo drželo s Českou Třebovou krok a krátce po přestávce se dokonce ujalo vedení 3:2. Třemi slepenými góly v rozmezí 14. - 16. minuty však Třebová otočila vývoj zápasu a příznivý odstup od soupeře si držela až do závěrečného hvizdu.

Branky: T. Langer 4, Křivka, Halas, Bohunek.

Sestava: Novotný, Řehoř – T. Langer, Křivka, Hoang, V. Langer, Rybka, Kmoníček, Stolín, J. Vondra, Halas, Bohunek, V. Vondra, Hudec, Rickwood.

V závěru turnaje proběhl ceremoniál, při němž všechna zúčastěná družstva obdržela na památku poháry jako odměnu za svoje výkony v ročníku 2010/2011.

(ada, nem)