Poslední domácí prvoligové utkání v tomto kalendářním roce hokejbalistům České Třebové vyšlo skvěle.

Loko Č. Třebová – SK Holcim Prachovice 11:0 (3:0, 6:0, 2:0). Po osmi minutách první třetiny vedli domácí už 3:0. Tu pravou kanonádu ale domácí Kohouti rozpoutali až ve druhé třetině. Šesti brankami svého soupeře doslova znemožnili. Prachovice tak bojovaly o to, aby nedostaly desítku, avšak to se jim nepovedlo.

Branky: 4.Vraspír (Mňuk), 5.Válek (Voleský), 8. M. Švec (Kvasnička), 20. Tomeš (Vraspír), 21. Válek (Hruška), 23. Hruška (Válek), 24. Kvasnička (L. Deml), 28. Hruška (Macků), 30. Švec, 40. Válek (Hruška), 43. Voleský (Válek). Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. Oslabení: 2:0. Střely: 25:12. Sestava Č. Třebové: Ehrenberger – Dobrovský, Vraspír, Mňuk, Broulík, L. Deml, V. Deml, Rybka, Válek, Hruška, Voleský, Tlapák, Doubrava, Tomeš, Švec, Kalina, Kvasnička, Macků.