Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Černovírský kros znovu ovládl Hübl

Černovír - Navláda běžce RUN sport teamu pokračuje. Ústecký Radek Hübl opět nenašel přemožitele a pošesté v řadě se stal vítězem Černovírského krosu.

13.8.2017

PRVNÍ METRY. Od začátku závodu se na čele pořadí usadila dvojice Jáchym Kovář (č. 51) a Radek Hübl (č. 31). V cíli však rozdíl mezi nimi činil více než minutu.Foto: Honza Šimůnek

Běžecký závod byl vypsán pro všechny věkové kategorie a celkem se jej účastnilo 153 startujících, z nich 71 se zapojilo do hlavního závodu. Trať měřila tradičně 4960 metrů s převýšením 290 metrů převážně v kopcovitém terénu, po asfaltu a v lese. Hübl ji proběhl časem 17 minut a 26 sekund. Druhý s časem 17:57 skončil Patrik Vebr a třetí Vojtěch Vondra (oba Vencl Tým Ústí n. O.) časem 18:28. V kategorii žen zvítězila časem 20:47 Jana Jiroušková z Prestige Teamu Č. Třebová.

Autor: Redakce

13.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
Voličský průkaz. Ilustrační foto.

O voličský průkaz je možné požádat do středy

Krajský přebor ve fotbale: Česká Třebová - Slatiňany.
16

V trenéru Dvořákovi to vře

Chrastecká škola plánuje investice za 18 milionů

Pardubický kraj, Chrast - Chrastecká základní škola 4. listopadu oslaví 140. výročí založení. V současné době ji navštěvuje 468 žáků a na jejich vzdělání se podílí 66 zaměstnanců, z toho například 18 asistentů pedagoga

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.

Řidič i dva spolujezdci skončili v nemocnici, oktávka je po střetu na odpis

Pardubický kraj, Dolní Újezd - V sobotu byli po střetu s traktorem řidič Škody Octavie i jeho dva spolujezdci převezeni do nemocnice. K dopravní nehodě došlo pět minut po půl osmé večer za obcí Pohodlí.

Brejkové situace v podání Sloupnice byly ukázkové

Orlickoústecko - Krajská I. B třída: Čisté konto udrželi fotbalisté Srubů proti Starému Mateřovu, což byla záruka, že budou bodovat.