Letohrad – Třinec 1:2 sn

Letohradští začali aktivně, ale branka hostů pro ně zůstala po celé dvě třetiny zakleta. První výbuch radosti přišel v úvodu čtvrté minuty na třinecké lavičce, kdy přesně do letohradské branky mířil Říman. V úvodu prostřední části začali aktivněji Třinečtí, sice se pokoušeli o navýšení skóre, ale Letohradští s Katerinjukem v zádech jim nic takového nedovolili.

Stejně tak tomu bylo i ve třetí třetině, resp. v jejích prvních deseti minutách. Prakticky celou dobu hráli hosté ve čtyřech, když se na trestné střídali jejich hráči. To se Letohradu nepodařilo zužitkovat, i přestože si vytvářel spoustu šancí. Vyrovnání se nakonec vcelku početná divácká kulisa na tak pozdní dobu dočkala až ve 42. minutě, kdy nahrávku Kubíčka ve vyrovnávací gól přetavil Mlejnek – 1:1. Ač se Letohradští do konce snažili, jak mohli, vítězný gól nepadl.

Následovaly tak nájezdy. Za Letohrad byli vybráni Kovář, Hruška a Lux, nikdo ale brankáře nepřekonal. Vítězným gólem tak nakonec byl poslední nájezd Třince, jehož autorem byl Tomis. Z prvního zápasu si tak Letohrad připsal bod.

(jan)