Nejzbach V. Mýto – Kladno 2:5
Domácí byli až do pátečního zápasu stoprocentní s plným počtem devíti bodů, naopak Kladno se krčilo na předposledním místě s nulou na kontě a vstřelilo pouze dva góly.
Jenže už úvod vzájemného střetnutí naznačil, že rozdíl v tabulce nebude znát. Kladenští se s chutí usadili na polovině domácího týmu a byli to „satani", kteří se v prvních čtyřech minutách utkání tlačili před branku Libora Gerčáka. Futsalisté Nejzbachu se poprvé osměnili „až" v páté minutě, kdy to zkoušel z velkého úhlu Bouška.V 8. minutě vyslal tvrdou střelu Šabata, brankář jeho projektil vyrazil, v dorážce netrefil Bouška branku. První velká šance v podání Nejzbachu přišla o dvě minuty později. Šabata patičkou postrčil míč na Jakuba Gerčáka, ten šel sám na Konečného, branku však netrefil. Jak naložit s nabídnutou šancí předvedli domácí hned vzápětí. V rychlé akci Nejzbachu našel Netolický Boušku, který si poradil s grácií a přehodil gólmana hostí – 1:0. Na vyrovnání se čekalo pouze do 15. minuty. Z rychlého protiútoku Kladna se dostal Frič před bránu Nejzbachu, tam našel ještě lépe postaveného Jarába a ten dostal míč za Gerčákova záda – 1:1. V posledních vteřinách první půle ještě trefil Chrobák tyč.
Do vedení se dostali Kladenští, když chybnou rozehrávku Mýta potrestal Výborný. Druhou a zároveň poslední branku Nejzbachu v zápase vstřelil ještě v téže minutě z přímého kopu Vladyka. Zajímavý okamžik byl k vidění v 26. minutě. Obránce Kladna zalehl balón v brankovišti a ještě ho držel v ruce, k údivu všech zůstal rozhodčí v údivu také a píšťalku nechal v klidu. Nepříznivý výsledek se začal rodit o chvíli později. Hráči Mýta vyrobili hrubku, míče se chopil Müller a stačilo mu pouze zamířit do prázdné branky – 2:3. Čtvrtý gól přišel po pěkné akci Friče, jenž prošel po lajně přes celé hřiště.
Gólman Gerčák se poté posunul na pozici pátého hráče, domácí se do zakončení ale vůbec nedostávali. A když v 35. minutě vsítil přes celé hřiště branku Jaráb, o výsledku bylo rozhodnuto.

Nejzbach Vysoké Mýto – FK SAT–AN Kladno 2:5 (1:1). Branky: 9. Bouška, 24. Vladyka – 15. a 35. Jaráb, 24. Výborný, 28. Müller, 30. Frič. Vysoké Mýto: L. Gerčák (Molnár) – Brychta, Sklenář, Jeníček, Michalec, Jiráský, Forgáč, J. Gerčák, Vladyka, Šabata, Bouška, Münzberger, Netolický.
Martin Brychta, trenér Vysokého Mýta: „Na soupeři bylo vidět, že už body potřebuje. Hrál důrazně a bez chyb. Navíc se mu zápas povedl takticky, což se o nás říct nedá. Chtěli jsme se hnát dopředu a soupeř nás trestal po chybách z brejků. Výsledek naskočil při naší power play." (bed)