Č. Třebová – Rychnov 81:80 (17:24, 35:52, 50:65)

V utkání před naplněnou halou měli tři čtvrtiny navrch hosté, kteří před vstupem do poslední části vedli 65:50. V závěrečné čtvrtině ale Českotřebovští zaveleli k obratu. V 7. minutě sice hosté měli ještě osmibodový náskok, ale pak se začaly dít věci. Během následující minuty domácí šňůrou osmi bodů vyrovnali, jenže vzápětí bodoval soupeř a utekl a minutu a půl před koncem zvýšili na 79:75. Jenže domácí Gult trojkou snížil na rozdíl jednoho bodu, vzápětí Kopecký šestkou vyrovnal. Hosté šli ještě jednou do vedení, když proměnili také jednu šestku, ale vítězství Třebové zařídil košem za dva body Nováček.

Body: Gult 18, Kopecký 13, Nohal 12, Nováček 11, Machalík 10, Kudláček 8, Svoboda 6, J. Horák 3. Body: Gult 18, Kopecký 13, Nohal 12, Nováček 11, Machalík 10, Kudláček 8, Svoboda 6, J. Horák 3.

Rychnov n. K. – Č. Třebová 80:63 (18:16, 41:29, 63:48)

Hosté šli do zápasu s taktikou zadržet očekávaný nápor soupeře, znejistit jej a donutit chybovat v otevřeném závěru. To se jim do druhé čtvrtiny dařilo, jenže pak převzali iniciativu domácí, Českotřebovští pod tlakem hodně chybovali a koncem poločasu narostl náskok Rychnova na 11 bodů. Českotřebovští střelci zůstávali pozadu za rychnovskou trojicí Šorna, Hemr, Paštika a krok s nimi drželi jen Horák a Machalík. V dalším průběhu zápasu náskok domácích narůstal a hostům nepomohlo ani vysoké nasazení a odhodlání zlomit špatný vývoj.

„Obě utkání s Rychnovem pro nás byla velkou zkušeností a poučením, co nás může čekat při případné cestě do III. ligy,“ konstatoval hráč a trenér Jan Kovář a dodal: „Náročná sezona odhalila slabiny i přednosti družstva a ukázala nám cestu k nejvyšším místům tabulky. Je jenom na nás, jak se připravíme na příští ročník.“

Body: Machalík 20, Svoboda 13, Horák J. 11, Gult 8, Nováček 4, Kudláček 4, Kopecký 2, Nohal 1. Č. Třebová: Nováček, Kud〜láček, Nohal, Horák J., Machalík, Svoboda, Gult, Kopecký, Severa, Jiruše, Škop.