Den otevřených dveří, lépe řečeno den otevřených obran se pořádal v letohradském hokejbalovém svatostánku. Domácí sice po většinu času vedli, ale ani zvýšení skóre na 5:3 neznamenalo, že by se soupeři definitivně utrhli. Západočeši dokázali srovnat na 5:5, potom Macháček naposledy v utkání přiblížil Letohrad k tříbodovému vítězství v zápase, což ovšem odmítl hostující Kovářík a v přesilovce si vyrovnáním na 6:6 vynutil prodloužení. To se hrálo dvě a půl minuty a těsně před sirénou oznamující změnu stran vstřelil vítězný gól Jelenů po souhře s Bogdánym a Macháčkem Filip Lux. Letohradští tak na své konto berou dva body, celkem jich mají 44 a v tabulce jsou dvě kola před koncem základní části třetí. Další zápas na ně čeká na Velký pátek 7. dubna, a to od 13 hodin na horké půdě Stars s pardubickém Svítkově.

Maxim Jůza z Litomyšle (vpravo) na stupních vítězů.
Morávková s titulem a tři další medaile na východ Čech ze šampionátu v krosu

SK Hokejbal Letohrad – TJ Snack Dobřany 7:6 pp (2:1, 2:2, 2:3 – 1:0). Branky: 1. Halbrštát (Doskočil, Bogdány), 6. Lajčiak (Rozlílek, Fořt), 24. Macháček (Lux, Bogdány), 27. Bogdány (Rozlílek), 32. Hubálek (Fořt), 41. Macháček (Bogdány, Halbrštát), 48. Lux (Macháček, Bogdány) – 12. Michel (Šlehofer, Košňar), 17. Ruda (Krch, Rubner), 19. Kovářík (Sloup, Michálek), 35. Rubner (Šlehofer), 39. Krch (Šlehofer), 42. Kovářík.
Letphrad: Sterenčák (39. Novák) – Adamec, Anýž, Doskočil, Dostál, Krejsa, Lux – Bogdány, Chovanec, Cvejn, Fořt, Halbrštát, Hubálek, Kohoutek, Lajčiak, Levý, Macenauer, Macháček, Rozlílek.