Deník ExtraDeník ExtraZdroj: DeníkJak přežily dvouleté období s omezeními kvůli covidu? Jak se do cen ubytování a dalších služeb promítá růst cen energií a potravin? Připravily ubytovací zařízení i nějaké novinky pro letošní sezonu? Odpovědi na tyto a další otázky přináší článek na titulní straně Deníku Extra, který vychází už v sobotu 7. května.

„V aktuálním vydání tohoto titulu najdete i velkou anketu pro naše čtenáře na téma Udržitelnost. Budeme rádi, když si najdete čas vyplníte ji buď v tištěné podobě, nebo v on-line verzi. Kromě toho jsou součástí květnového vydání i další důležitá regionální témata a informace, tipy na akce, rozhovory, zábava a na poslední straně jako vždy i zajímavosti ze sportu,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává Deník Extra v nejvyšším počtu výtisků na našem trhu. Najít ho můžete ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.