Extra 11/2021Deník ExtraZdroj: Deník„Vše okolo zdražuje, naopak Deník Extra přináší slevové kupóny, a to hned na několika stranách. Čtenáři tak mohou využít nejrůznější výhody jak od celorepublikových známých značek, tak i od menších obchodů přímo ze svého regionu, a to v rámci naší velké akce s názvem Deník Nákupní týden, která startuje hned v pondělí 8. listopadu,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

V listopadovém vydání vychází kromě regionálního zpravodajství také rozhovor s herečkou Petrou Nesvačilovou, vyluštit si můžete výherní křížovku o 5 x 2000 korun plus o bonusovou cenu, kterou je kávovar na kapsle Bosch. Nechybí ani tipy Deníku na akce a výlety a na poslední straně čtenáři najdou zprávy z regionálního sportu.

„Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává přes 2 miliony kusů Deníku Extra. Najít ho můžete ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend,“ dodává Pleva.