Zdroj: DeníkSranda musí být
Skupina Vltava má novou desku. A je to dobrá deska! Jmenuje se Spass muss immer sein, ale stejně jako v životě to zase až takový špás není. Zpěvák a kytarista Robert Nebřenský (58) se nebojí jít do hloubky, odhalit své city, nahlédnout do temných zákoutí. V posledních letech jsme ho vnímali hlavně jako výrazného herce, teď se ale jeho skvělá skupina vrací v plné slávě, připravena dostat se nám do hlavy. Nedivte se, pokud byste ji zanedlouho objevili v nominacích na ceny Anděl. Ostatně proč ne? Vždyť o andělech je i jedna z písní. Více se dozvíte v rozhovoru týdne magazínu Víkend.

Jak porazit energokrizi
Kolik budeme platit za energie? Jak správně šetřit? Mám si zafixovat ceny elektřiny a plynu, nebo s tím raději počkat? A kdy tohle šílenství konečně skončí? Přinášíme přehled nejpalčivějších otázek spojených s aktuální energetickou krizí. A také odpovědi na ně.

Za vínem i cyklistikou
Autem tam dojedete za nějakých sedm hodin, dostanete se sem vlakem, ale také letecky. A za pár hodin můžete být v ráji vinařů, lyžařů, cyklistů i turistů. Trentino je region v severní části Itálie a to své si tady najde skutečně každý v jakékoli roční době. Teď na podzim to bude zejména víno a skvělé jídlo, které je podobné rakouské (tedy i české) kuchyni. Ale vše je tak nějak lepší, chutnější, plnější. A doporučit lze také výlet na horském kole, třeba i elektrickém, díky němuž může zdolat značná převýšení doslova každý.

Nové byty
Pokračujeme v seriálu o výstavbě nových domů a bytů. Tentokrát se vydáme zejména na Moravu, ale ukážeme i chystající se nemovitosti v dalších částech republiky.