Deník Extra 09/21Deník Extra 09/21Zdroj: Deník„Poslední týden kolem voleb bude plný mimořádných příloh a témat, které redakce připravily, proto v Deníku Extra přinášíme přehledný harmonogram toho, co byste si neměli nechat ujít. Dozvíte se, kdy vyjde speciál s předvolebními informacemi, kdy přineseme výběr toho nejlepšího z předvolebních debat tří kandidátů na premiéra nebo kdy a jak poběží naše on-line reportáže z voleb na denik.cz,“ říká Martin Pleva, šéfredaktor Deníku Extra.

Tím hlavním je i v tomto vydání regionální zpravodajství z vašeho nejbližšího okolí, které najdete na prvních třech stranách Deníku Extra. Na titulní straně navíc opět uvidíte vizitku reportérky či reportéra z vašeho okresu i s kontaktními údaji. Můžete jim tak napsat tip na nějakou zajímavost nebo poukázat na problém, jež by se měl ve vašem městě či obci řešit.

„V říjnovém vydání vychází také rozhovor s herečkou a moderátorkou StarDance Terezou Kostkovou. Vyluštit můžete výherní křížovku o 5 x 2000 korun plus o bonusovou cenu, kterou je tentokrát kávovar na kapsle Bosch. Nechybí ani tipy Deníku na akce a výlety a na poslední straně představujeme nové atraktivní rubriky, které teď vycházejí pravidelně každé pondělí ve Sportovním deníku,“ dodává ještě Martin Pleva.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává přes 2 miliony kusů Deníku Extra. Kombinovaná distribuce dostává tento titul do více než 45% schránek domácností v ČR, k mání je i na stovkách samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.
Další informace a ceník inzerce najdete na stránkách extra.vlmedia.cz.