Soutěžit můžete od 14. do 19. dubna 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník Klub, kde na vás čeká soutěžní otázka.

Pop-rocková ikona a světová hvězda Avril Lavigne se vrací do Prahy a vy můžete být u toho! Kromě svých hitů přijede představit i aktuální album.

Jako speciální host vystoupí také pop-punk duo girlfriends & alt. star phem.

Zdroj: Youtube

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 6. do 12. dubna 2023, soutěžili členové Deník Klubu o vstupenky do vědeckého parku VIDA. Rozdávali jsme celkem 6 vstupenek. Štěstí se usmálo na:

  • Tonda Holakovský
  • Marie Sendlerová
  • Miloslav Brada
  • Jaroslav Šerc
  • Lubomír Vinklárek
  • Zdeňka Kaštánková

Jak se stát členem Deník klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsah webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM. Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma.

Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA. A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele.

Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete ZDE.