V pátek v 6.05 hodin se na silnici mezi Dolní Dobroučí a Ostrovem střetla 35letá řidička Škody Roomster se srnou. Škoda na roomsteru byla vyčíslena na 25 000 korun.

V pátek v 10.30 se na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Litomyšlí 29letý řidič Oplu Astra dostatečně nevěnoval řízení a v protisměru narazil do Škody Octavia, kterou řídil 24letý muž. Oba řidiči utrpěli zranění, se kterými byli transportováni do nemocnice.

V pátek ve 22.50 se v Hrušové 41letý řidič osobního vozidla Bentley Continental zřejmě plně nevěnoval řízení, nejel při pravém okraji komunikace a narazil do silničního ostrůvku. Škoda na vozidle je odhadnuta na 150 tisíc. Policie řidiči na místě pro závady na Bentley zadržela osvědčení o registraci vozidla.

V sobotu v jednu hodinu v noci na silnici mezi Dolní Sloupnicí a Hrádkem havaroval 21letý řidič Fordu Focus, zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, vyjel mimo komunikaci a narazil do sloupku elektrického ohradníku a kmene stromu.

V sobotu v 8 hodin na silnici mezi Jablonným nad Orlicí a Suchým vrchem havaroval 48letý řidič Škody Fabia, který při jízdě zřejmě usnul, přejel do protisměru a vjel do lesa.

V neděli v 1.30 mezi Písečnou a Žamberkem 27letá řidička Fordu Focus při jízdě usnula a po přejetí na krajnici narazila do kovového zábradlí mostu a s vozem se převrátila na pravý bok.

V neděli ve 4.20 hodin se před obcí Červená Voda střetl Volkswagen Caddy se srnou, řídil ho 34letý muž cizí státní příslušnosti. Škoda na voze je 40 000 korun.

V neděli v 15.35 hodin se ve Sloupnici 26letému motocyklistovi, který jel na stroji Kawasaki Ninja, zřejmě za jízdy náhle zablokovalo zadní kolo motocyklu a upadl na komunikaci. Motocykl narazil do zábradlí potoka. Motocyklista utrpěl zranění, se kterým byl transportován do nemocnice. Škoda na motocyklu je 50 500 korun.

V neděli ve 20.20 se na silnici mezi Újezdem u Chocně a Horním Jelením střetl 18letý řidič Volks-wagenu Passat se srncem. Škoda na voze je 20 tisíc korun.