„U zemřelého byla nařízena soudní pitva,“ uvedla mluvčí policie Lenka Vilímková s tím, že policisté případ dále prověřují. Na místo vyjeli i záchranáři, dvě pozemní posádky a letečtí záchranáři z Hradce Králové. "Bohužel ta zranění byla natolik závažná, že muž svým zraněním na místě podlehl," kontatoval mluvčí Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleš Malý. 

Kromě toho se bouralo na několika místech na Orlickoústecku. Dopravní nehoda se stala v Kameničné i v pátek na Králicku, kde se srazila dvě osobní auta. "Třiačtyřicetiletý řidič vozidla značky Škoda Octavia naboural za obcí Mladkov směr Lichkov do auta značky Škoda Felicia," uvedla Lenka Vilímková. Felicii řídil devětadvacetiletý řidič, nehoda se obešla bez zranění a dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní. "Starší z řidičů dostal za přestupek v dopravě pokutu dva tisíce korun," doplnila mluvčí.

Hasiči kromě případu v Hnátnici vyjížděli také k několika požárům - v sobotu do České Třebové, Ústí nad Orlicí - Oldřichovic, v pátek do Skořenic a na Svitavsku dnes hořel pařez v Pusté Rybné a dvě jednotky hasičů likvidují požár lesa ve Vendolí.

Nehoda dvou aut u Penny Market.
Pouhý "ťukanec" dvou aut omezil dopravu u Penny