V sobotu to byly mimo jiné dva střety řidičů okolo třiceti let, při nichž svou roli zřejmě sehrál i alkohol. Škody dosáhly téměř čtyř set tisíc.
V pátek dopoledne havaroval s nákladním dodávkovým vozidlem zn. Fiat Ducato teprve devatenáctiletý mladík. Ten se pravděpodobně plně nevěnoval řízení a na přímém úseku silnice II. třídy mezi obcemi Choceň a Dvořisko najel vpravo na nezpevněnou krajnici a havaroval do travnatého příkopu, až se vozidlo převrátilo na pravý bok.
V Žamberku se odpoledne střetl peugeot 25letého řidiče, který chtěl odbočit vlevo, s vozem zn. BMW 18letého řidiče, který jej předjížděl. Ani v tomto případě nedošlo k žádnému zranění.
Přímo do cedule značící začátek obce Dolní Dobrouč se ,,trefil" v sobotu o půl čtvrté odpoledne šestadvacetiletý muž. Škoda Fabia se pro něho vzhledem k nepřiměřené rychlosti stala pravděpodobně neovladatelnou. V pravotočivé zatáčce dostala smyk, auto vjelo vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do svislé dopravní značky a zastavilo se až v náletových dřevinách na louce.
Jednatřicetiletý řidič chtěl ujet z parkoviště u supermarketu v Králíkách poté, co naboural jiný vůz. Policisté ho vypátrali a v dechu mu naměřili 2,25 promile. (le, rz)