Hned ráno po sedmé hodině došlo ke střetu dvou osobních vozidel v Chocni na výjezdu na Vysoké Mýto. „Dopravní policisté na místě zjistili, že čtyřiapadesátiletý řidič jedoucí ve směru od Chocně na Vysoké Mýto v osobním voze Škoda Yeti s přívěsným vozíkem chtěl odbočit do areálu jedné z firem, která se na výjezdu na Mýto nachází. Zezadu do něj naboural devatenáctiletý řidič automobilu značky Ford Mondeo," popsala nehodu mluvčí policie Lenka Vilímková.

Nehoda se obešla bez zranění, policisté na místě dechovými zkouškami vyloučili alkohol a další okolnosti nehody nadále prověřují. „Škoda na fordu je předběžně vyčíslena na 25 tisíc korun a na škodě je 120 tisíc korun," doplnila mluvčí.

K další kolizi vyjížděli ústečtí policisté krátce po půl jedenácté a to ke kruhovému objezdu u hotelu Uno. Autobus zde narazil do lampy pouličního osvětlení.

„Osmačtyřicetiletý řidič jel od nemocnice směrem ke kruhovému objezdu. Patrně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze komunikace a naboural do pouličního osvětlení," uvedla k nehodě Lenka Vilímková. V autobusu v tu chvíli nikdo nebyl, řidič si nehodou žádná zranění nepřivodil a dechová zkouška, kterou u řidiče provedli přivolaní policisté, byla také negativní.