DANIEL DOSTRAŠIL, správce sboru jednoty bratrské, Ústí n. O.:
Určitě volit půjdu a volební lístky zaujaly a pobavily. Jsem opravdu zvědavý, nakolik se české švejkovství uplatní a do Bruselu pojede jediný zástupce strany TVŮJ KANDIDÁT nebo ANO, vytrollíme europarlament. Ale vybral jsem si a přeju všem, aby odpovědně volili a kroužkovali.

HANA CHVÁTILOVÁ, ředitelka ZUŠ P. Ebena, Žamberk:
Volit půjdu v každém případě, protože jsem hrdý Evropan a záleží mi na budoucnosti našeho společenství. Nejsem však televizní divák, takže mi proletělo kolem ucha pár spotů, z nichž mě zaujal jediný. Remake scény se slovíčkem „prcat“ v Pelíšcích s Evou Holubovou. Je vtipný, ale nezaznamenala jsem, kterou volební stranu propaguje. Koho budu volit, však vím přesně.

FRANTIŠEK TEICHMANN, středoškolský učitel biologie, Lanškroun:
Volit půjdu. Zaujala mě společná kampaň STAN a TOP 09 … parodie na Pelíšky. Vtipné svižné. Historicky jsem fandil i Pavlu Teličkovi. Je to pracovitý a chytrý chlap. Zapletl se ale s Andrejem, a tak jsem u něj na pozoru. Na Radiožurnálu jsem vyslechl několik debat, a tak především vím, koho nevolit. Jen jsem zaskočen, kolik pomatenců a neumětelů se hrne nás reprezentovat v Evropě. Dej Pane Bože, ať to dopadne dobře. Je to důležité.

PAVEL STRNAD, ředitel kulturního domu Na Střelnici, Králíky:
Chodíme volit vždycky, ještě jsme zažili volby povinné, takže si těch dobrovolných vážíme. Volební kampaně jdou naštěstí téměř mimo mě, jen nedávno jsem viděl podivného pána v červené kšiltovce s nápisem Silné všecko, který stále mluvil o sobě a o tom, že nás ochrání, a nechtěl ukázat nějaký plán, který úplně sám napsal, když nemohl tvrdě a nekompromisně spát (nebo tak nějak). Jak laskavý čtenář vidí, na mne si nějaká kampaň jen tak nepřijde!

MAREK ŠNAJDAR, zdravotník a náčelník Spolku přátel vzduchoplavby, Letohrad:
Volit určitě půjdu, projekt společné Evropy se mi velmi líbí. Doufám, že volby našich zástupců do europarlamentu dopadnou stejně úspěšně jako volba lídra Spolku přátel vzduchoplavby…