Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
Deník

Naši prvňáci: ZŠ Nádražní v České Třebové

Orlickoústecko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Žáci z 1. A Základní školy Nádražní v České Třebové s paní učitelkou Martou Skalovou.Zdroj: Deník/ Iveta Nádvorníková

ŽÁCI Z 1.A ZÁKLADNÍ ŠKOLY NÁDRAŽNÍ V ČESKÉ TŘEBOVÉ
s paní učitelkou Martou Skalovou.

Do třídy chodí: Ondřej Báchor, Šimon Bednár, Jan Brdíčko, Alexandr José Červeňák, Dominik Jež, Matouš Kebrle, Šimon Valenta, Kateřina Adamská, Karolína Cviková, Aneta Čejková, Samantha Horváthová, Sofie Horváthová, Elen Pešornová, Emma Pirklová, Lea Plchová, Amálie Rybová, Nicol Stojanová, Simona Stojanová, Eliška Svobodová, Veronika Štohanzlová a Anežka Tlapáková.

„Prvňáčci se do školy moc těšili a také se pěkně připravovali, měli krásně nachystané všechny věci. Jsou šikovní. Všechno plní a snažíme se zavést režim, nastavit pravidla a udělat pěkný kolektiv, aby se děti do školy těšily a byly spokojené,“ říká třídní učitelka Marta Skalová.

Žáci z 1. B Základní školy Nádražní v České Třebové s paní učitelkou Ilonou Kovářovou.Zdroj: Deník / Nádvorníková Iveta

ŽÁCI Z 1. B ZÁKLADNÍ ŠKOLY NÁDRAŽNÍ V ČESKÉ TŘEBOVÉ
s paní učitelkou Ilonou Kovářovou.

Do třídy chodí: Martin Jan Čečer, Theodor Ditzel, Denis Krejčí, Daniel Miko, David Novotný, Jakub Podvala, Jan Pavel Řehák, Jan Vavřina, Tereza Benešová, Samanta Gabriela Berkyová, Petra Čečotková, Teodora Faitová, Anna Jankelová, Nela Jurajdová, Vanesa Kimová, Laura Pekníková, Barbora Procházková, Pavla Řehořová, Sandra Saisová, Valentýna Vašková, Emma Voborová a Klára Žitná.

„Děti jsou moc šikovné. Krásně už umí číst několik písmenek a zdoláváme první slabiky. Všichni prvňáčci se do školy moc těšili a stále se těší. Plní úkoly s nadšením a s rodiči je dobrá spolupráce. Přeji jim hodně úspěchů, radosti, zážitků a aby je učení co nejdéle bavilo,“ přeje svým školákům třídní učitelka Ilona Kovářová.

PPříště představíme prvňáčky ze ZŠ Třebovská v Ústí nad Orlicí a ZŠ Libchavy.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky