více >>
Naši prvňáci Deník
Deník

Naši prvňáci: ZŠ Damníkov a ZŠ Výprachtice

Orlickoústecko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Žáci ze Základní školy Výprachtice paní učitelkou Hanou Katzerovou a asistentkou Zuzanou Pfeiferovou.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY VÝPRACHTICE
s paní učitelkou Hanou Katzerovou a asistentkou Zuzanou Pfeiferovou.

Do třídy chodí: Denis Beran, Nikol Dostálková, Lukáš Dresler, Lukáš Hauk, Nikola Hauková, Jakub Heger, Radim Chládek, Filip Krátký, Antonín Mareš, Jiří Moravec, Karel Novotný, Kristýna Pelclová, Tereza Skalická, Jan Skalický, Klára Štraufová a Tomáš Nun.

„Prvňáčkům výprachtické školy přejeme, aby se jim tady líbilo a našli si zde hodně dobrých kamarádů a na školní léta měli jen samé milé vzpomínky,“ přeje svým školákům třídní učitelka Hana Katzerová.

Žáci ze základní školy v Damníkově s paní učitelkou Irenou Tejklovou.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V DAMNÍKOVĚ
s paní učitelkou Irenou Tejklovou.

Do třídy chodí: Nicol Coufalová, Karel Coufal, Justýna Dolečková, Tereza Dolníčková, Tereza Holečková, František Hubený, Lukas Jakeš, Nikola Klazarová, Patrik Koudelka, Samuel Křivka, Sebastian Miko, Lucie Pavlíková, Vlastimil Uchytil a Tereza Vintrová.

„Děti jsou milé, přirostly mi k srdci. Jsou moc šikovné, čtou, počítají, baví je zpívání, rády kreslí a hrají vybíjenou. Přeji jim, aby se v životě uplatnily a všechno, co se ve škole naučí, jim bylo ku prospěchu,“ přeje dětem třídní učitelka Irena Tejklová.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Tisová.

Dále z vašeho Deníku

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT