Předplatit Deník
Přihlásit

Kateřina Nič Husárová

Reportérka

Deník / Kateřina Nič Husárová

A protože jsem byla vždy velmi zvídavá a více se zajímala o společenské dění, než usilovala o to, co vyzkoumám v laboratoři, domnívám se, že této vědě nijak nechybím a moje místo je právě tady za redakčním stolem. Jak se říká, v psaní jsem se našla!

Deník / Kateřina Nič Husárová

Když se dnes ohlédnu na své novinářské začátky, byly naivní, místy úsměvné, nezkušené a často krušné. Ze svého pohledu jsem ale do dnešních dnů ušla dlouhou cestu, na které mě každý dílčí neúspěch a úskalí posouvají dál a hlavně to, když čtenáři moji práci ocení. To je pro mě asi ten nejsilnější motor a zejména takové momenty, kdy víte, že jste svým článkem dokázal někomu pomoci a přispěl k vyřešení jeho problému. Takové bych chtěla psát každý den.

Deník / Kateřina Nič Husárová

Členem mé „druhé rodiny“ – Kladenského deníku, jsem letos osmnáctým rokem. I přesto, že novinařina je velká dřina, při které se neohlížíte na pracovní dobu a čas hlídáte jen ve chvíli, kdy nad vámi visí Damoklův meč denní uzávěrky, šest dní v týdnu, asi bych neměnila.

Deník / Kateřina Nič Husárová

I kdyby se cokoli v mém životě změnilo, nikdy mě nepřestane bavit setkávání s lidmi a poslouchat vyprávění o jejich životě. Čím je člověk obyčejnější, tím je pro mě jeho příběh zajímavější. Lidské osudy jsou pro mě tou nejpřitažlivější oblastí. A to je hlavní důvod, proč celé roky setrvávám ve svém okrese, protože jsem tady lidem na blízku, tisíce jich znám osobně a okruh známých a přátel se stále zvětšuje. I díky tomu se mi ze všech těch lidiček postupně skládá pěkná mozaika našich věrných čtenářů.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: