deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Jakub Šťástka

Redaktor

Deník / Michal Bílek

Do Deníku jsem nastoupil v roce 2009. Rozhodně to je pestrá práce. Věnuji se celé řadě témat: komunální politice, policejnímu i soudnímu zpravodajství, ale také reportážím, dělám rozhovory. V novinařině je důležité dokázat najít témata, všechno další je v podstatě řemeslo.

Deník / Michal Bílek

Co zajímavého jsem při reportážích zažil? Takových historek je celá řada a jsou dobrým startérem konverzací ve společnosti. Mezi mé oblíbené patří třeba vyprávění, jak jsem při demonstraci armádní techniky jel na korbě obrněného transportéru. To bylo veselé. Neméně fajn je, když člověk dostane příležitost potkat inspirativní lidi. Třeba spisovatele Miloše Urbana, Vilmu Kadlečkovou a Jiří Padevěta.

Deník / Michal Bílek

Je těžké vybrat jedno téma, které by mě zajímalo nejvíce. Koneckonců, novinařina je o tom přinášet zprávy z co nejširšího okruhu témat.

Deník / Michal Bílek

Relaxuji hlavně sportem. Chodím běhat, věnuji se kalistenice. Rád čtu i píšu – začal jsem psát sci-fi knihu a hodlám ji do konce roku dokončit. Zcela logicky si o ní myslím, že je geniální.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: