Zdravý rozvoj, ergonomické hračky, bezpečnost, vynikající zpracování a šetrnost k životnímu prostředí – tohle všechno nabízí výrobky Smoby. Právě Smoby Toys je expertem na hračky, jenž se testují v souladu s nejnovějšími výzkumy nejen ze stran pedagogů. Výrobce nabízí nejen hrací domečky, kuchyňky, skluzavky, kyblíčky a lopatičky na pískoviště, ale i tříkolky nebo chodítka. Zkrátka téměř vše, co dělá z dětí děti šťastné.

Hračky

Chodítko Minikiss Baby Walker 3 v 1 je vyrobeno z kvalitního plastu. Je spíše pro holčičky a pomáhá hlavně při prvních krůčcích. Poté se může používat jako kočárek nebo sedačka pro panenku. Z hraček pro kluky je firma velmi hrdá na Little Smoby parkovací garáž. Tři podlaží, spousta objevování a miniautíčka, která sjíždí výtahem nebo přes tratě, nebo dokonce tajnou cestou. Nedílnou součástí garáže je myčka, benzínová stanice, úložný box a servisní dílna se zvedací plošinou. „Měli jsme od tohoto výrobce chodítko a musím říct, že ve srovnání s jinými, bylo bezkonkurenčně nejlepší. Poté jsme nakoupili i nějaké hračky na písek,“ vzpomíná jedna z maminek, která dbá nejen na bezpečnost, ale i na ochranu životního prostředí.

close Chodítko 3v1. info Zdroj: Se svolením Smoby zoom_in Chodítko 3v1.

Důkladné testy a kontroly

Dříve, než každý výrobek vůbec opustí prostory továrny, je podroben řadě interním i externím kontrolám jakosti a bezpečnosti. Firma klade velký důraz na dodržení zákonných požadavků dle evropských norem. „Nepoužíváme žádné materiály, které by mohly představovat zdravotní riziko,“ říká marketingová manažerka společnosti Simba Toys CZ, spol. s r.o., která je výhradním distributorem značky Smoby v ČR a SR Milena Kocurková.

close Garáž. info Zdroj: Se svolením Smoby zoom_in Garáž.

Historie

Historie Smoby sahá až do roku 1924, kdy ji založili ve francouzském Lavans-les-Saint-Cloude jako Moquin-Breuil. V této době se specializovala na výrobu dřevěného potrubí. Až po druhé světové válce přešla na výrobu plastového zboží pro domácnosti. V roce 1970 se přejmenovala na Smoby a začala se věnovat výhradně potřebám pro děti. Dnes je Smoby jedním z nejznámějších výrobců outdoorových hraček, dětských vozítek a roleplay.