Kvalitní a pohodlné plenky jsou základem

Výběr správné plenky je klíčový pro pohodlí dítěte. Přirozené a hypoalergenní materiály, které jsou perfektně prodyšné, jsou základem. Plenky by měly chránit před vznikem zapaření, opruzenin a podráždění. Vyvarujte se chemickým látkám jako barvy, vůně, mléko či latex, které mohou způsobit nežádoucí reakce na pokožce dítěte. Savost plenky je také klíčová, protože udržet dítě v suchu je prioritou. Design plenky může být příjemným bonusem, avšak certifikovaný inkoust zajišťuje bezpečnost.

Přírodní složení bez chemického zápachu s organickou bavlnou.Přírodní složení bez chemického zápachu s organickou bavlnou.Zdroj: Babystart

Ekoplenky s výjimečnými vlastnostmi?

Z celé škály nabídek vynikají plenky Moltex Pure & Nature. Jsou oblíbeným produktem a získaly si u maminek svou kvalitou. Díky speciální německé technologii kanálků zrychlují vsáknutí tekutiny do jádra plenky. Jsou měkké, jemné a díky veselým vzorům oslovují nejen děti, ale i rodiče. Plenky mají indikátor vlhkosti, který vás upozorní, když je čas vyměnit plenku. Měkká vnitřní vrstva plenky, která je ve styku s dětskou pokožkou, je vyrobena ze 100% obnovitelného materiálu na bázi kukuřice a cukrové třtiny. Plenky také obsahují bavlnu, která je vyrobena a certifikována podle ekologických zemědělských norem. A co je dokonalostí, jsou vyráběny v České republice. S Moltex Pure & Nature nemusíte dělat kompromisy mezi zdravím, pohodlím dítěte a funkčností.

Bez kompromisů v komfortu a bezpečnosti pro vaše děti!Bez kompromisů v komfortu a bezpečnosti pro vaše děti!Zdroj: Babystart

Certifikace a bezpečnost je nezbytnou součástí

Certifikace vypovídá o tom, jaké materiály byly použity pro výrobu nebo zda plenky pravidelně procházejí testy nezávislých laboratoří. Například certifikace Oeko-tex Standard 100 potvrzuje nepřítomnost nežádoucích chemických látek. Certifikace EU Ecolabel je symbolem pro šetrnost k životnímu prostředí, a to v průběhu celého životního cyklu výrobku - od těžby surovin, přes výrobu, distribuci, užívání až k jeho likvidaci potom, co doslouží. FSC certifikace zase potvrzuje, že na výrobu plenky bylo použito dřevo z lesa, který je obhospodařován šetrným způsobem a s ohledem na trvalou udržitelnost. Pokud chtějí rodiče předejít vzniku alergií, měli by na plenkách hledat označení Allergy Certified. Plenky Moltex Pure & Nature jsou hrdým nositelem všech těchto certifikací.

Překvapivě dostupná cena.Překvapivě dostupná cena.Zdroj: Babystart

Maximální kvalita za přijatelnou cenu!

Očekáváte vyšší cenu za ekoplenky? S Moltex Pure & Nature nemusíte. Cena se v průměru neliší od klasických plenek. Balení ve velikosti Mini (38 kusů) stojí méně než tři sta korun. To představuje příznivý poměr mezi kvalitou, zdravím dítěte a spokojeností rodičů.

V Česku vyrobeno, s láskou nošeno - Moltexplenky pro vaše děti!V Česku vyrobeno, s láskou nošeno - Moltexplenky pro vaše děti!Zdroj: Babystart

Německé know-how, výroba v Česku, přírodní složení, nadstandardní savost, prodyšnost a cenová dostupnost – To je Moltex!