Ve velkém sále bude své práce prezentovat celkem třice pět autorů nejen z regionu, ale i z dalších míst Čech a Moravy (Olomouc, Vizovice, Praha, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou apod.). Ve Žlutém salonku kulturního domu předvedou expozice obrazů a šperků Marie Karenová a keramiky Jana Kábrtová. Kromě obrazů malovaných různými technikami budou zastoupeny i fotografie, keramika, drátkované šperky, křížková výšivka, patchwork, malované kameny, tiffany technika, paličkovaná krajka, malba na textil, hedvábí, sklo a další. Většina vystavených děl bude prodejných.

Slavnostní vernisáž se uskuteční ve středu v 19.30 hodin s průvodním slovem Pavla Sedláčka. V doprovodném programu vystoupí několikanásobní mistři světa v akrobatickém rokenrolu Kateřina Kolbová a Roman Kolb a úřadující mistři republiky a šestí na mistrovství světa v témže oboru Christýna Becisová a Petr Haidinger.

Výstava, která si už zcela jistě našla své místo mezi tradičními a vyhlášenými akcemi v bývalém okresním městě, se uskuteční za finanční podpory ústecké radnice a Ministerstva kultury České republiky.