Regionální kolo proběhlo v Chrudimi, zemské kolo (Čechy) v Praze a finále znovu v Praze, a to v areálu Slavie Praha – vršovickém Edenu. Neuvěřitelná show, kterou jako moderátor provázel Ondra Vodný (Evropa 2), provázela toto nejprestižnější soutěžní klání již od prvních kol. Finále v Praze bylo dechberoucí i pro nás dospělé, jak silně to museli vnímat naši malí tanečníci, si lze jen představovat.
Marnivé sestřenice nasadily tanečním výrazem a strhujícím výkonem laťku hodně vysoko již v prvním finálovém kole. Díky tomu si je porota pozvala také do kola druhého. Celkově si děvčata zasloužila překrásné celkově čtvrté místo MČR.
Angels zaujali svou technicky náročnou choreografií, skvělým mixem hudby a v neposlední řadě velmi originálními kostýmy. Maximální nasazení a bezprecedentní taneční výkon jim umožnily zaujmout zaslouženou pátou příčku – a to bez ohledu na fakt, že vítězící kluby zjevně vsadily na starší tanečníky.

Koncerty světových hvězd připomínající jeviště, k prasknutí narvané hlediště a úžasná atmosféra – tak by se v kostce daly shrnout naše pocity. Na takové akci je již bez debat, že se z našich malých tanečníků stávají velcí reprezentanti. Prezentují nejen školu, své rodiče a město, ale především svou práci, um a píli. Za vše, co se zvládli naučit a skvěle odprezentovat, jim patří náš maximální respekt. Název taneční školy (zahrnující také název našeho města) defilující na obřích LED obrazovkách v jedné z největších pražských sportovních hal je potom vzornou ukázkou reprezentace.
Výsledky:
4. místo – Marnivé sestřenice (z 8)
5. místo – The Game (z 7)
Taneční škola Česká Třebová