Majda s Františkem navštíví všechny kontinenty a děti jim na jejich cestě budou jistě potřebnými rádci. František se dozví mnoho zajímavostí a nebyl by to zvídavý František, aby si situace, o kterých mu Majda poví, i sám nevyzkoušel! „Jak to chodí v Africe, co dělají indiáni, jak se žije u protinožců a na mnoho jiného se už nyní můžete na společné cestě s Majdou i Františkem těšit. Atmosféru dálek, vítr z pouště, ale i mráz z Arktidy, to všechno se vám přihodí pouze při putování s vašimi velkými kamarády, Majdou i neposedným Františkem. Nebudou chybět ani známé a veselé písničky autorů Jana Vodňanského a Hany Navarové," zvou pořadatelé.
S Orlickým deníkem můžete soutěžit o pětkrát dvě vstupenky na „Majdu s Františkem". Jak? Stačí, když co nejdříve a správně odpovíte formou sms zprávy poslané na telefon 606 684 449 na tři soutěžní otázky. Tady jsou: 1. Který herec propůjčuje svůj hlas Františkovi? 2. Ze kterého televizního programu a z jakého pořadu znáte Majdu s Františkem? 3. Majda s Františkem navštíví všechny kontinenty (světadíly). Vyjmenujte je. K odpovědím připište také své jméno a adresu.
Prvních pět správně odpovídajících získá po dvou vstupenkách, které si budou moci vyzvednout v pokladně divadla před začátkem představení (10.30 hodin). Jména výherců přinese sobotní vydání Orlického deníku.