Kromě stánkového prodeje zde bude probíhat rovněž nabídka přebytků a věcí, které jejich majitelé již nepotřebují, ale jiným mohou udělat ještě radost. Mezi prodejce už se dnes asi zařadit nestihnete, ale pokud si chcete vybrat nebo si alespoň udělat obrázek a nechat se inspirovat pro příště, pak určitě do Rosic přijeďte!

Kino promítne snímek Lion

Pardubice - Pardubické letní kino, které se nachází v areálu bývalých jatek, v sobotu od 21.30 hodin uvede drama Lion. „Pětiletý indický chlapec Saroo se ztratí ve vlaku, který ho odveze tisíce kilometrů od jeho domova a rodiny. Ocitne se v ulicích Kalkaty, kde se musí naučit sám a opuštěný přežít. O pětadvacet let později, vyzbrojen jen hrstkou nejasných vzpomínek, se vydává na dlouhou cestu za svou ztracenou rodinou v daleké Indii,“ zní oficiální text distributora. Vstup na promítání je zdarma.

Moravská Třebová láká k návštěvě

Moravská Třebová - Stejně jako v předchozích letech se na nádvoří zámku koná akce s názvem Moravskotřebovský bramborák, který bude tradiční přehlídkou folkové a country hudby. Program začíná v sobotu o půl třetí odpoledne. Největším lákadlem bude bezesporu Banjo band Ivana Mládka. Hudební sobotu zakončí svým vystoupením Folk Team. Kdo přijede odpoledne do města, tak by neměl vynechat návštěvu dvorečku v Cihlářově ulici. Vystoupí zde v deset hodin folková skupina Madalen.