Emily Blunt sehrála ve filmu hlavní postavu alkoholičky Rachel, které se po rozvodu s manželem hroutí život. Při svých pravidelných cestách vlakem sleduje svého bývalého muže s jeho novou ženou a další neznámý pár. Jednou je svědkem události, která ji donutí vmísit se do jejich životů. Promítání je zdarma.

Chvilka s pohádkou

Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 20. července můžete se svými dětmi vyrazit na Chvilku s pohádkou do RC Radovánek. Krátká hraná pohádka určená pro rodiče s dětmi od 1 roku do 3 let začíná v deset hodin.

Mistrovství ČR ve všestrannosti na závodišti

Pardubice - Od čtvrtka do neděle se na pardubickém závodišti uskuteční mistrovství České republiky ve všestrannosti. Ve čtvrtek a pátek od devíti hodin dopoledne budou probíhat drezurní zkoušky, v pátek od 18 hodin je pak na programu slavnostní zahájení. V sobotu následuje terénní zkouška, v neděli pak skoková zkouška. Všech soutěží se účastní několik věkových kategorií včetně dětí od dvanácti let a také družstva nebo jezdci pony.

Sebeobrana pro kluky i holky

Chrudim - Na tradiční Prázdninové čtvrtky pro děti i celé rodiny můžete přijít každý čtvrtek od 10 hodin do Městské knihovny. Program 20. 7.: Ukázky sebeobrany pro všechny nebojácné kluky i holky.