V Kulturním centru v České Třebové se v pátek od 19.30 hodin koná 9. ročník hudebního festivalu Antonína Bennewitze. O zahájení festivalu se postará Komorní orchestr Jaroslava Kociana. Na programu jsou skladby L. v. Beethovena a F. Mendelssohna–Bartholdyho.

Klub Modrý trpaslík v České Třebové má v pátek od 20 hodin na programu akcičku "Naširocko". Vystoupí kapely VKV a Two Basses.

V kinosále v Jablonném nad Orlicí Jabloňka vystoupí v pátek 19 hodin sbory PDPS a Větrník.

Kapela Mother´s Angels zahraje v sobotu od 22 hodin Kavárně na Střelnici v Králíkách.

Společenský dům v Lanškrouně bude v sobotu od 18 hodin patřit festivalu Jazz a little otherwise. Na festivalu vystoupí kapely CZ menu, Madfinger, Nadoraz a na závěr Peter Lipa.

Lanškrounský festival dává možnost prezentace i neznámým, ale umělecky zajímavým kapelám a interpretům, kteří hrají pouze vlastní tvorbu stylově pohybující se okolo jazzu a příbuzných směrů. Faktem, proč tento festival vznikl, byla hlavně společenská potřeba vyhledávat novou a hlavně kvalitní českou netradiční jazzovou tvorbu, která začíná pronikat v zajímavých hudebních stylech, jako např. jazzpop, funky, worldbeat až po hip hop nebo rap, kde se velmi často objevují jazzová témata.