Kino Česká Třebová

pondělí 17. září Fantastická čtyřka a Silver surfer (17.30 a 20 hodin) - FK

středa 19. září Luk (19 a 20 hodin)

sobota 22. září Simpsonovi ve filmu (17.30 a 20 hodin)

pondělí 24. září Hostel II (17.30 a 20 hodin)

středa 26. září Jednotka příliš rychlého nasazení (17.30 a 20 hodin)

sobota 29. září Kvaska (17.30 a 20 hodin)

Kino Dolní Dobrouč

neděle 16. září Hory mají oči 2 (20 hodin)

neděle 23. září Divočáci (20 hodin)

neděle 30. září Shrek třetí (16.30 a 20 hodin)

Kino Choceň

pátek 14.září, sobota 15. září a neděle 16. září Harry Potter a fénixův řád (17.30 a 20 hodin)

pondělí 17. září Na sever severozápadní linkou (20 hodin) FK

úterý 18. září a středa 19. září Hostel II (20 hodin)

pátek 21. září a sobota 22. září Zodiak (20 hodin)

neděle 23. září Cesta bojovníka (20 hodin)

pondělí 24. září Dopisy z Iwo Jimy (20 hodin)

úterý 25. září a středa 26. září Simpsonovi ve filmu (17.30 a 20 hodin)

Kino Jablonné nad Orlicí

pondělí 17. září Jednotka příliš rychlého nasazení (19.30 hodin)

čtvrtek 20. září Cesta bojovníka (19.30 hodin)

pondělí 24. září Simpsonovi ve filmu (18 hodin)

Kino Letohrad

středa 26. září Smrtonosná past 4 (19.30 hodin)

Kino Lanškroun

pátek 14. září Cesta bojovníka (17.30 a 20 hodin)

sobota 15. září a neděle 16. září Cesta bojovníka (20 hodin)

pondělí 17. září Warholka (20 hodin)

úterý 18. září Kletba zlatého květu (20 hodin)

středa 19. září Kletba zlatého květu (17.30 a 20 hodin)

čtvrtek 20. září a pátek 21. září Faunův labyrint (20 hodin)

sobota 22. září Spider – Man 3 (20 hodin)

neděle 23. září Spider – Man 3 (17.30 a 20 hodin)

pondělí 24. září Hezké sny (17.30 a 20 hodin)

úterý 25. září Hezké sny (20 hodin)

středa 26. září Obsluhoval jsem anglického krále (17.30 a 20 hodin)

čtvrtek 27. září Dannyho parťáci 3 (20 hodin)

pátek 28. září Shrek třetí (17.30 a 20 hodin)

sobota 29. září Shrek třetí (17.30 hodin)

sobota 29. září Transformers (20 hodin)

neděle 30. září Transformers (17.30 a 20 hodin)

Kino Ústí nad Orlicí

pátek 14. září a sobota 15. září Cesta bojovníka (19.30 hodin)

pondělí 17. září a úterý 18. září 23 (19.30 hodin)

pátek 21. září Sunshine (19.30 hodin)

sobota 22. září Shrek třetí (17 a 19.30 hodin)

neděle 23. září Shrek třetí (17 hodin)

pondělí 24. září Kletba zlatého květu (19.30 hodin)

úterý 25. září Edith Piaf (19.30 hodin)

středa 28. září Zodiac (19.30 hodin)

Kino Vysoké Mýto

pátek 14. září Simpsonovi ve filmu (19 hodin)

úterý 18. září a středa 19. září Dannyho parťáci 3 (19 hodin)

pátek 21. září Hostel II (19 hodin)

neděle 23. září a pondělí 24. září Transformers (19 hodin)

úterý 25. září a středa 26. září Harry Potter a fénixův řád (17.30 hodin)

čtvrtek 27. září Warholka (19 hodin)

Kino Žamberk

středa 19. září Předtucha (20 hodin)

neděle 23. září Simpsonovi ve filmu (17 hodin)

středa 26. září Vratné láhve (20 hodin)

sobota 29. září a neděle 30. září Cesta bojovníka (20 hodin)