kino Česká Třebová
všechny začátky představení 17 a19.30 hodin
středa 2. ledna
Vášeň a cit
sobota 5. ledna
Once
pondělí 7. ledna
Saw IV.
středa 9. ledna
Chuť lásky
sobota 12. ledna
Superbad
pondělí 14. ledna
Královna Alžběta: Zlatý věk
středa 16. ledna
Mezi nepřáteli
sobota 19. ledna
Těsně vedle
pondělí 21. ledna
Resident Evil: Zánik
sobota 26. ledna
Hrdinové a zbabělci
pondělí 28. a úterý 29. ledna
Poslední plavky
středa 30. a čtvrtek 31. ledna
Václav
kino Lanškroun
středa 2. a čtvrtek 3. ledna
Gympl 17 a19.30 hodin
pátek 4. a sobota 5. ledna
Hrdinové a zbabělci 19.30 hodin
neděle 6. ledna
Medvídek 17 a 19.30 hodin
Ood pondělí 7. do středy 9. ledna
Superbad 19.30 hodin
čtvrtek 10. a pátek 11. ledna
Kouzla CIA 19.30 hodin
sobota 12. a neděle 13. ledna
Důvěrní nepřátelé 19.30 hodin
pondělí 14. a úterý 15. ledna
Chuť lásky 19.30
středa 16. a čtvrtek 17. ledna
Resident Evil: Zánik 19.30 hodin
pátek 18. ledna
Královna Alžběta: Zlatý věk 17 a 19.30 hodin
sobota 19. a neděle 20. ledna
Královna Alžběta: Zlatý věk 19.30 hodin
pondělí 21. ledna
Once 19.30 hodin
úterý 22. a čtvrtek 24. ledna
Václav 19.30 hodin
středa 23. a pátek 25. ledna
Václav 17 a 19.30 hodin
sobota 26. a neděle 27. ledna
Pan Včelka 17 hodin
sobota 26., neděle 27. a úterý 29. ledna
Chyťte doktora 19.30 hodin
pondělí 28. ledna
Chyťte doktora 17 a 19.30 hodin
středa 30. a čtvrtek 31. ledna
30 dní dlouhá noc 19.30 hodin
kino Letohrad
Začátky filmů v19.30 hodin
středa 16. ledna
Chyťte doktora
středa 23. ledna
Poslední plavky
středa 30. ledna
Pan Včelka
kino Ústí nad Orlicí
začátky filmů vždy v19.30 hodin
pondělí 7. ledna
Mé druhé já
středa 9. a čtvrtek 10. ledna
Sejmi je všechny
sobota 12. a neděle 13. ledna
Superbad
pondělí 14. a úterý 15. ledna
Invaze
středa 16. ledna
Poslední vlak
pátek 18. a sobota 19. ledna
Chyťte doktora
pondělí 21. ledna
Once
středa 23. ledna
Hrdinové a zbabělci
pátek 25. a sobota 26. ledna
Královna Alžběta: Zlatý věk
pondělí 28. ledna
Probuzení tmy
úterý 29. a středa 30. ledna
Resident Evil: Zánik