Skupina Elán
Slovenská pop-rocková hudební skupina, v čele s baskytaristou a zpěvákem Jozefem „Jožem" Rážem byla založena v roce 1968 další výraznou osobností slovenské hudby, Václavem „Vašem" Patejdlem. Skupina doposud vydala přes 20 slovenských a pět anglických alb. Vydala i mnoho výběrových disků. V České republice a na Slovensku se jich prodaly přes čtyři miliony!

Jedná se o jediné české vystoupení řady „The Best Of Tour" v roce 2013!
Skupina Elán, kterou v současné době tvoří hudebníci Jožo Ráž, Jano Baláž, Vašo Patejdl, Peter Farnbauer, Ĺubo Horňák, Henry Tóth a Boris Brna, se po třech megakoncertech „The Best Tour" v roce 2012 rozhodla přidat v letošním roce ještě jeden koncert v České republice, a to právě přímo na ploše pardubického letiště!

Eláni v Pardubicích zahrají průřez svými největšími hity. Na koncertě zazní například písně Kočka, Nie sme zlí, Tuláci v podchodech a další dvacítka legendárních písní této populární slovenské kapely.
Velká scéna s přibližně 200 čtverečními metry LED obrazovky, výkonný zvukový aparát, bohatý světelný park a další vizuální efekty slibuje opravdu mimořádný a nevšední zážitek.
České dráhy vypraví pro návštěvníky koncertu pohodlný posilový vlak z Prahy do Pardubic, který pojede až na zastávku Pardubice závodiště, tedy téměř ke vstupu do areálu letiště.

Vlakem na koncert

„Po skončení koncertu bude zajištěna rovněž cesta zpět. A to nejen do Prahy, ale i směrem na Českou Třebovou s přípoji v Chocni směr Vysoké Mýto. Vlakem domů se v nočních hodinách pohodlně dostanou také cestující do Chrudimi. Noční posilový vlak vyrazí rovněž do Hradce Králové," uvedl  Petr Pošta z tiskového oddělení Českých drah.