Není třeba představovat tuto úspěšnou divadelní komedii. Po téměř dvou hodinách skvělého „čechovského“ humoru se vám nebude chtít jít domů.

Čechovo divadlo přijede se svými největšími hvězdami, aby vám všichni co nejvěrněji a nejvtipněji vyobrazili příběh věčného boje mezi muži a ženami. Stále dokola se budete smát božskému pěvci Lumírovi, udatnému Bivojovi, vtipnému knížeti Přemyslovi, nezkušenému panici Ctiradovi nebo podivně „obojetnému“ Vojenovi/Častavě. Mužskému oku zalahodí ženské postavy hysterické a zkušené Vlasty, kypré Kazi a panensky svůdné Šárky. S obdivem pak zůstanete stát nad jejich neutuchající krásou, ale i hereckým nadáním.

O nezapomenutelný zážitek se vám postarají: František Ringo Čech, Jaroslav Sypal, Petr Martinák, Milan David, Michal Gulyáš, Veronika Hůlová-Nováková, Uršula Kluková, Martha Olšová a další.

Představení je připraveno na úterý 24. dubna do sálu Společenského Domu v Lanškrouně. Začátek je v 19.30 hodin. Vstupenky je možno zakoupit v Infocentru v Lanškrouně.