Fanoušci okresního hokeje měli o víkendu pestrou nabídku. Kam zavítat dřív? Na hokejovou bitvu první Tisové s druhým Žamberkem, nebo na zápas do Dlouhoňovic, který se hrál pod širým nebem? Kdo volil hokejový víkend a navštívil oba zápasy, udělal dobře.

Tisová – Žamberk 2:3 sn (0:1, 2:0, 0:1). První Tisová se střetla s druhým Žamberkem a byl to zápas jako řemen. Bylo vidět, že se hraje o hodně, takže na ledě létaly i jiskry.
Tisová byla v úvodních pěti minutách na hřišti pánem a kolem Žamberských létala, jako kdyby měli její hráči tryskový pohon. Přesto to byl Žamberk, kdo se dostal do vedení. Ve druhé části domácí zápas otočili dvěma trefami kanonýra Jiřího Nováka. Žamberku se podařilo snížit v poslední dvacetiminutovce Flekrem. V samostatných nájezdech potom byli šťastnější hosté a zvítězili 3:2.
Několik duševně chorých jedinců však zápas dohrálo i na parkovišti před zimním stadionem. Zbili totiž rozhodčího Najmana a celý incident nyní vyšetřuje policie. Branky: J. Novák 2 – T. Brožek, Flekr, rozhod. sam. nájezd Majvald.

Semanín – Verměřovice 0:7 (0:1,0:3,0:3). Outsider Semanín začal náporem, dokázal si vytvořit i šance, jenže je neproměnil, a tak se po první třetině dostali do jednobrankového vedení hosté. Odpor domácích zlomili dvěma brankami v oslabení. Ve třetí třetině se i kvůli nepřesným sudím změnilo kluziště v ring a hokejisté v rohovníky. Fakta – branky: Šembera 2, Formánek, Bednář, Sklenář, Tichý, Kmeť. Rozhodčí: Holub, Černohous. Vyloučení: 10:10. Diváci 72.

Dlouhoňovice – Králíky 1:5 (1:2,0:2,0:1). První zápas sezony na přírodním ledě táhl. Do ochozů si našlo cestu 200 diváků. Ti, kteří fandili domácím, ale neodcházeli domů spokojeni. Králíky, které mají se zápasy venku už zkušenosti, měly vynikající nástup. Po sedmi minutách vedly 2:0. V 9. min. sice snížil Plundra, když dorážel střelu Kováře, ale to bylo ze strany Dlouhoňovic vše. Další branku už nepřidaly.
Naopak Králíky v dalším průběhu zacílily přesně ještě třikrát a odvezly si tři body za vítězství 5:1. Fakta – branky: T. Plundra – Jak. Hlava 3, Paulus, Kaplan. Vyloučení: 7:8, navíc Paulus 10 min. OT. Využití: 0:1. Diváci: 200.

Voděrady – Ústí n. O. 6:2 (3:0, 1:0, 2:2). Voděrady odehrály kvalitní první třetinu, ve druhé trochu povolily a ve třetí Ústí zápas dvěma góly zdramatizovalo. Domácí však obrat dalšími dvěma góly odmítli. Branky: T. Samek 3, Kubr, Šigut, Šplíchal – Kroulík, Heřman.