Souboj o čelo okresního hokejového přeboru dopadl lépe pro Tisovou a Řetová je až pátá. Tabulce vévodí s devíti body Žamberk, který má však odehrán o jeden zápas víc než druhá Tisová. Na první bod stále čekají Semanín a Voděrady. Ty však měly ve třetím kole volný los.

Tisová – Řetová 7:4 (4:1, 1:2, 2:1). Souboj aspirantů na nejvyšší příčky skončil výhrou Tisové, která k ní položila základ především v první třetině. Branky: Matějíček 2, Hanzl 2, Studnička, J. Novák, Šeda – Horák 2, Provazník, T. Resler.
František Khek, vedoucí mužstva Řetové: „Je to naše třetí utkání s jedním z těch silnějších soupeřů a taky jsme k tomu bohužel tak přistoupili. Počáteční nervozita a strach ze soupeře nás zatlačily do defenzivy, které soupeř využil ve svůj prospěch. Ke konci třetiny jsme zvedli hlavu a trochu nám k tomu dopomohly přesilovky. Celkově to bylo kvalitní utkání, hráli jsme dobře, ale bohužel se nám nepodařilo zvrátit výsledek v náš prospěch. Troufám si říct, že mužstvo se sehrává a pomalu naše výkonnost stoupá.“

Semanín – Ústí n. O. 1:4 (0:0,1:2,0:2). Tentokrát Semanín v úvodní minutě zápasu neinkasoval a zápas se hned vyvíjel jinak. V první třetině měl snad šest vyložených šancí, ale gól se mu dát nepodařilo. Ve druhé části uznal rozhodčí gól, kdy podle Semanínských skotačil puk dobrý půlmetr před brankovou čárou. Na druhou přestávku se odcházelo za stavu 2:1 pro Ústí. Třetí třetina se změnila v bojiště, kde převládaly strkanice a nečistá hra. Ústí dalo i s trochou štěstí ještě dva góly a zvítězilo 4:1. Semanín však tentokrát měl minimálně na remízu. Branky: Kareš - Horský 2x, Fišer, Pirkl. Vyloučení: 7:8. Diváci: 20.
Miroslav Kovář, trenér Semanína: „Zápas byl vyrovnaný a myslím, že na vyložené šance jsme byli lepší. Opět nás srazila střelecká nemohoucnost a také rozhodčí, kteří si pískají, co chtějí. Ústí musí být velmi spokojeno, že získalo tři body.“

Verměřovice – Žamberk 0:3 (0:1,0:1,0:1).
Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka Žamberka. Verměřovice nebyly schopny dát gól ani ve tři minuty dlouhé přesilovce pěti proti třem. Střelecky se opět prosadil žamberksý Nosál, který vévodí kanadskému bodování okresního přeboru. Fakta – branky: Kubíček, Brožek David, Nosál. Rozhodčí: Hlava, Zezulka. Vyloučení: 6:9. Diváci: 120.

Dlouhoňovice – Králíky 3:6 (0:3, 2:1, 1:2).
Úvodní dějství bylo v podání domácích katastrofální. Už po sedmi minutách prohrávali 0:2 a třetí gól inkasovali při vlastní přesilovce. Do druhé části nastoupili domácí jako vyměnění a začali náskok soupeře stahovat. Ve třetí třetině se Dlouhoňovicím podařilo snížit na 3:4, jenže Králíky dvěma dalšími zásahy rozhodly o svém triumfu. Domácí byli po utkání řádně roztrpčení z výkonu dvojice sudích. Fakta – branky a nahrávky: Šourek (Hrčka), Kovář (Hrčka), Šegita (Hrabáček) – Kaplan (Ji. Hlava st.), Kaplan (Ji. Hlava ml.), Jak. Hlava (Slanina, Starý), Zezulka, Jar. Šponar, Ji. Hlava ml. (Diblík). Rozhodčí: Černý, Zachař. Vyloučení: 11:13, navíc T. Plundra 2 + 10 OT – Jakub Hlava 5 + do konce utkání. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Diváci: 96. Střely: 36:34 (3:14, 17:13, 13:7).