Brány stadionů se uzavřely. Poslední hrací víkend rozhodl o celkovém umístění mužstev v jednotlivých skupinách. Celkovým vítězem se stala rezerva Třebechovic.

Třebechovice B – Čestice 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Branky a asistence: 28. J. Špička (J. Lochman, Z. Libřický), 36. Kupka (J. Špička), 45. J. Tuček, (Kupka, J. Špička) – 6. Mňuk. Rozhodčí: Hidvéghy – Shejbal, Kittner. Vyloučení: 10:6, navíc Knížek 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 160.
Odvetné utkání ve finálové skupině s čestickým týmem proběhlo ve skvělé divácké kulise a přineslo tradičně vyhecovaný souboj. Do utkání lépe vstoupil hostující tým, kterému pomohly v úvodu dvě přesilové hry za zbytečné útočné fauly domácích hráčů. Zmíněnou druhou výhodu využil Mňuk – 0:1. Třebechovičtí měli několik šancí na srovnání stavu, ale pohrdli i dvojnásobnou přesilovkou.
Domácí vstoupili aktivně do druhé třetiny a odměna přišla záhy. Špička trefil místečko pod vyrážečkou gólmana – 1:1. Zlepšený pohyb i hra se projevily v dalším průběhu zápasu a Třebechovičtí otočili stav na 2:1, postaral se o to Kupka střelou z mezikruží.
Ve 45. minutě se definitivně rozhodlo o celkové podobě výsledku. Kupka naservíroval před branku přesnou nabídku na najíždějícího Tučka, který potřetí rozvlnil síť za zády bezmocného Sajdla. Taktická hra týmu podpořená výborným výkonem Horáka v brance již žádné zdramatizování zápasu nedopustila.

Čestice – Žamberk 3:2 po sam. náj. (0:0, 0:0, 2:2)
Branky a asistence: M. Jiruška (Macháček), Provazník (Dočkal, Kolář), rozhodující nájezd Provazník – Chmelan, T. Brožek. Rozhodčí: Jasanský, Halbrštát, Plodek. Vyloučení: 8:7. Diváci: 185.
Pokud chtěl Žamberk zvítězit ve finálové skupině, musel zvítězit na ledě Čestic. Jakákoliv ztráta by posunula na první místo Třebechovice.
Dvě třetiny diváci gól neviděli. V závěrečné dvacetiminutovce se prosadily oba týmy dvakrát, což rozesmutnělo nejen hráče hostujícího týmu, ale i fanoušky. Bylo jasné, že Žamberk se celkovým vítězem nestane a radovat se mohly na dálku Třebechovice.
1. Třebechovice B 4 3 0 0 1 12:8 9
2. Žamberk          4 2 0 1 1 14:13 7
3. Čestice            4 0 1 0 2 8:13 2

Voděrady – Králíky 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).
Branky a asistence: 4. M. Šverák (M. Šponar), 30. Paulus (Zezulka, J. Hlava ml.), 43. Kaplan (Jakub Hlava, J. Hlava ml.), 60. Kaplan (Paulus) – 31. Kutín (Šeda). Rozhodčí: Halbrštát – Veselý, Brokeš. Vyloučení: 9:6, navíc Kubr – J. Hlava ml., Vavčík všichni 10 min. OT.
V posledním utkání sezony nastoupili hokejisté Králík v boji o čtvrté místo proti Voděradům. S tímto soupeřem v letošní sezoně třikrát prohráli. Teprve podruhé v této sezoně se tým sešel kompletní. Dvě třetiny měli mírně navrch domácí, ale hosty opět podržel výborně chytající Pavel Kalianko. V poslední třetině Králičtí jasně svého soupeře přehrávali a vítězství jim zaručilo celkově čtvrté místo Oblastní ligy.

Voděrady – Řetová 10:5 (1:3, 1:1, 8:1)
1. Králíky     4 3 0 0 1 13:7 9
2. Voděrady 4 3 0 0 1 20:16 9
3. Řetová    4 0 0 0 4 11:21 0

Rychnov n. K. – Lanškroun B 6:4 (2:1, 4:2, 0:1)
Branky a asistence: 7. Čevora (Forman, Mlateček), 14. Javůrek (Mlateček), 22. Herzán, 28. Javůrek, 36. P. Moravec, 40. Čevora (Herzán, Mlateček) – 5. Obst (Janků), 27. Brejša (Konečný), 35. Janků (Jirků, Gremlica), 49. Obst (Tichý). Rozhodčí: Pavlíček – David, Kareš. Vyloučení: 5:2, navíc Pokorný (RK) 5 + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5.

Dlouhoňovice – Lanškroun B 10:7 (4:2, 4:2, 2:3)
Branky a asistence: 5. Podhájecký (Šourek, Doleček), 6. Hrčka (Víša, T. Plundra), 13. Macháček (Holubář), 17. Macháček (T. Plundra, Holubář), 24. Macháček (Víša), 26. T. Plundra (Hrčka), 33. Macháček (Víša, Holubář), 37. Macháček (Hrčka, T. Plundra), 53. T. Plundra (Macháček), 54. T. Plundra (Hrčka). Rozhodčí: Halbrštát – Horák, Kareš. Vyloučení: 4:9. Využití: 3:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 30.
Poslední utkání v Dlouhoňovicích bylo bojem o celkové osmé místo. Diváci mohli vidět hned 17 branek. Úřadovala zejména dvojice Macháček – T. Plundra, která se podílela na osmi gólech.
1. Rychnov        4 3 0 0 1 22:20 9
2. Dlouhoňovice 4 2 0 0 2 25:23 6
3. Lanškroun B  4 1 0 0 3 26:26 3