Pardubák Vladimír Hloušek se svým výkonem vyšvihl na první místo celkového pořadí, když dosáhl stejného počtu jako dalších osm hráčů. Vítězem kola se stal zásluhou svých celkově našetřených „peněz“ Hloušek. V Tip lize soutěží po čtvrtém kole 233 tipujících. Nejvíce je jich z Pardubic (55), Chrudimi (18) a z Tuněchod (15). A blíží se prubířské kameny: pokračuje play off Krajské ligy mužů, blíží se olympiáda a pak závěr základní části extraligy.

Střípky z Tip ligy

- Od pátého kola mohou registrovaní hráči soutěžit na internetu www.denik.cz/tipliga (zvolte Pardubický deník). Nový hráč se do soutěže může zapojit kdykoli, poprvé však vždy na tištěném kuponu z novin. Heslo si hráč určí sám jako kombinaci čtyř číslic (například 0123), startovní číslo mu přidělí po prvním tipování redakce.

- Uzávěrka čtvrtého kola je v pátek 9. února v 16 hodin, a to jak při internetovém tipování, tak na jednotlivých sběrných místech.

- Pro nejlepšího hráče celkového pořadí budou připraveny zajímavé ceny. Absolutní vítěz obdrží dres s podpisy extraligových hokejistů Dynama Pardubice a dále získá pivo Votrok od partnera soutěže. Nejlepší hráče ocení také firma Hejduk Sport. Odměněni budou i vítězové jednotlivých kol, kteří se mohou těšit na pivo Votrok a cenu od Hejduk Sport.

- Bližší informace k hokejové Votrok Tip lize získáte a případné reklamace bodových zisků můžete uplatnit v příslušné okresní redakci Deníku a na tel. čísle 724 795 667.

Výsledky 4. kola

1) Brno - Pardubice  1    (2:1)
2) Hradec Králové - Zlín  1   (6:3)
3) Liberec - Sparta Praha  0  (2:2)
4) Plzeň - Chomutov 0 (4:4)
5) Litvínov - Ml. Boleslav   0  (3:3)
6) Olomouc - Třinec  2   (1:2)
7) Chrudim - Litomyšl  1  (5:2)
8) Č. Třebová - Světlá 1   (8:4)
9) Hlinsko - Choceň 1  (7:1)
10) M. Třebová - Chotěboř  0    (1:1)

Supertrefa: 63 gólů

Pořadí po 4. kole

1. místo
PA0008 Vladimír Hloušek, Pardubice 14 38
PA0006 Jaroslav Vodička, Pardubice 11 38
PA0061 Miroslav Balínek, Pardubice 8 38
PA0062 Marek Balínek, Pardubice 8 38
PA0070 Milan Cimfl, Litětiny 8 38
PA0069 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 8 38
PA0157 Eva Lustyková, Litomyšl 8 38
PA0041 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 38
PA0065 Michaela Štěpánková, Pardubice 5 38
10. místo
PA0075 David Chrobok, Hradec Králové 11 35
PA0004 Tomáš Pecka, Mělice 11 35
PA0107 David Polášek, Chrudim III 11 35
PA0117 Josef Fuksa, Tuněchody 8 35
PA0118 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 35
PA0034 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 5 35
16. místo
PA0076 Miroslav Absolon ml., Žamberk 14 32
PA0090 Michal Kolář, Ústí n. O. 11 32
PA0155 Ludvík Potáček, M. Třebová 11 32
PA0181 Milan Cimfl, Břehy 8 32
PA0116 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 32
PA0089 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 8 32
PA0030 Tomáš Mareček, Zminný 8 32
PA0115 Jiří Maršík, Luže 8 32
PA0051 Vladimír Paďour ml., Pardubice 8 32
PA0186 Jiří Písař, Hlinsko 8 32
PA0035 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 8 32
PA0132 Jiří Starý, Chrast 8 32
PA0120 Martin Vašata, Tuněchody 8 32
PA0182 Štěpánka Kubová, Rudoltice 5 32
30. místo
PA0198 Karel Hamáček, Pardubice 11 30
PA0199 Nikol Košťálová, Pardubice 11 30
32. místo
PA0088 Marcela Benešová, Ústí n. O. 11 29
PA0037 David Jansa, Lázně Bohdaneč 11 29
PA0091 Milan Martinek, Zámrsk 11 29
PA0067 Jarmila Svobodová, Pardubice 11 29
PA0158 Jaroslav Zeman, Jarošov 11 29
PA0154 Josef Brychta, Kunčina 8 29
PA0100 Zdena Čermáková, Skřivany 8 29
PA0190 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 8 29
PA0177 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 29
PA0164 Miroslav Chládek ml., Tatenice 8 29
PA0165 Lenka Chládková, Tatenice 8 29
PA0043 Josef Kroulík, Moravany 8 29
PA0031 Martin Mareček, Zminný 8 29
PA0097 Marie Moníková, Ráby 8 29
PA0050 Vladimír Paďour, Pardubice 8 29
PA0119 Vojta Staněk, Tuněchody 8 29
PA0068 Josef Svoboda, Pardubice 8 29
PA0001 Zdenka Šulcová, Pardubice 8 29
PA0130 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 29
PA0125 Dominik Tesárek, Tuněchody 8 29
PA0126 Robert Tesárek, Tuněchody 8 29
PA0127 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 29
PA0131 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 29
PA0128 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 29
PA0084 Markéta Tesařová, Skuhrov 8 29
PA0188 Miroslav Záleský, Tisová 8 29
PA0156 Jana Zemanová, Jarošov 8 29
PA0113 Eva Hromádková, Chrast 5 29
PA0057 Matěj Košťál, Pardubice 5 29
PA0095 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 5 29
PA0066 Jakub Svoboda, Pardubice 5 29
PA0060 Marek Tichý, Pardubice 5 29
64. místo
PA0081 Josef Diblík, Sopotnice 11 27
65. místo
PA0012 Pavel Šimek, Dašice 14 26
PA0028 Lucie Topičová, Dolní Ředice 14 26
PA0179 Leona Hypšmanová, Hrobice 11 26
PA0170 Jana Jirmásková, Polička 11 26
PA0146 Bedřich Štefánek, M. Třebová 11 26
PA0183 Jiří Herynek, Rudoltice 8 26
PA0169 Martin Jirmásek, Polička 8 26
PA0022 Markéta Komárková, Pardubice 8 26
PA0056 Jan Košťál, Pardubice 8 26
PA0023 Hana Kužilková, Pardubice 8 26
PA0025 Petr Linha, Pardubice 8 26
PA0024 Milan Linha, Pardubice 8 26
PA0105 Miloš Moravec, Slatiňany 8 26
PA0185 Radek Pešek, Dolní Libchavy 8 26
PA0017 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 8 26
PA0133 Lenka Solničková, Hlinsko 8 26
PA0145 Roman Špaček, Sopotnice 8 26
PA0026 František Topič, Dolní Ředice 8 26
PA0058 Ladislav Daněk, Pardubice 5 26
PA0175 Jiří Frank, Trstěnice 5 26
PA0189 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 26
PA0123 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 26
PA0108 Jan Polášek, Chrudim 5 26
PA0036 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 26
PA0102 Ladislav Starý, Zaječice 5 26
PA0005 Ladislav Synek, Pardubice 5 26
PA0163 Tomáš Chládek, Tatenice 2 26
PA0098 Václav Moník, Ráby -1 26
93. místo
PA0204 Pavel Kalhous, Pardubice 11 24
PA0208 Josef Mergl, Litomyšl 8 24
PA0124 Tomáš Déták, Slatiňany 0 24
PA0122 Marián Polášek, Chrudim III 0 24
97. místo
PA0049 Jana Dubišarová, Pardubice 11 23
PA0149 František Přichystal, M. Třebová 11 23
PA0078 Karel Halbrštát, Mistrovice 8 23
PA0112 René Hromádko, Zaječice 8 23
PA0148 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 23
PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 23
PA0168 Olga Jirmásková, Polička 8 23
PA0018 František Kaplan, Moravany 8 23
PA0150 Luboš Komprda, M. Třebová 8 23
PA0184 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 8 23
PA0144 Tomáš Pinkava, Sopotnice 8 23
PA0187 Josef Písař, Kameničky 8 23
PA0063 Miroslav Sejkora, Pardubice 8 23
PA0172 Olga Shelongová, Praha 8 23
PA0071 Josef Slabý, Pce – Svítkov 8 23
PA0143 Radim Trejtnar, Těchonín 8 23
PA0174 Marek Beneš, Trstěnice 5 23
PA0142 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 5 23
PA0111 Honza Hromádko, Zaječice 5 23
PA0101 Anna Jiroutová, Slepotice 5 23
PA0140 Dominik Kučera, Chrudim 5 23
PA0009 Jiří Michek, Pardubice 5 23
PA0121 Vladimír Pavlík, Chrudim 5 23
PA0002 Bohuslav Šulc, Pardubice 5 23
PA0153 Šimon Václavek, M. Třebová 5 23
PA0191 František Boštík, Poříčí 2 23
PA0032 Miroslav Mareček, Zminný 2 23
PA0003 Pavel Maschke, Lohenice 2 23
PA0019 Václav Šimr, Kostěnice 2 23
126. místo
PA0228 Roman Greguš st., Litomyšl 11 22
PA0230 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 22
128. místo
PA0211 František Prokop, Ostrov 8 21
129. místo
PA0046 Iva Doležalová, Pardubice 14 20
PA0048 Jindřich Dubišar, Pardubice 11 20
PA0047 Jana Kutinová, Pardubice 11 20
PA0021 Jiří Marek, Pardubice 11 20
PA0152 Pavel Sotorník, M. Třebová 11 20
PA0192 Pavel Drobný, Poříčí 8 20
PA0110 Květa Hromádková, Zaječice 8 20
PA0167 Josef Jirmásek, Polička 8 20
PA0045 Jiří Mládek, Pardubice 8 20
PA0055 Marie Paďourová, Pardubice 8 20
PA0171 Dan Shelong, Praha 8 20
PA0083 Miroslav Tesař, Skuhrov 8 20
PA0176 Martin Zedník, Svitavy 8 20
PA0077 Miroslav Absolon st., Žamberk 5 20
PA0173 Radek Beneš, Trstěnice 5 20
PA0180 Martin Cimfl, Břehy 5 20
PA0044 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 20
PA0162 Miroslav Chládek st., Tatenice 5 20
PA0074 Jana Krejcarová, Pardubice 5 20
PA0092 Oldřich Kubík, Březenice 5 20
PA0042 Jirka Maštalíř, Pardubice 5 20
PA0138 František Pavlík, Zaječice 5 20
PA0094 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 5 20
PA0135 Marie Stará, Zaječice 5 20
PA0160 Šimon Šilar, Jarošov 5 20
PA0159 Matěj Šilar, Jarošov 5 20
PA0129 Petra Tesárková, Tuněchody 5 20
PA0039 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 20
PA0010 Miroslava Michková, Pardubice 2 20
PA0064 Hana Sejkorová, Pardubice 2 20
159. místo
PA0226 Monika Merglová, Litomyšl 11 19
160. místo
PA0201 Dana Košťálová, Pardubice 11 18
PA0209 Tomáš Mergl, Litomyšl 11 18
PA0207 Miloš Mergl, Litomyšl 11 18
PA0206 Jiří Čejka, Úhřetice 5 18
164. místo
PA0194 Vít Boštík, Poříčí 5 17
PA0141 Mirek Buřič, Chrudim 5 17
PA0086 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 17
PA0085 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 17
PA0137 Miroslav Honzák, Luže 5 17
PA0114 Jan Hromádko, Chrast 5 17
PA0073 Karel Krejcar, Pardubice 5 17
PA0104 Olga Moravcová, Slatiňany 5 17
PA0093 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 17
PA0134 Ladislav Starý jr., Zaječice 5 17
PA0136 Radek Donát, Seč 2 17
PA0193 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 17
PA0166 Josef Popelka, Polička 2 17
PA0087 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 2 17
178. místo
PA0229 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 16
PA0227 Klára Merglová, Litomyšl 5 16
PA0224 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 16
181. místo
PA0080 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 8 15
PA0215 Petr Kohoutek, Tuněchody 8 15
PA0212 Monika Kunrtová, Tuněchody 8 15
PA0210 Josef Mastík, Sebranice 8 15
PA0202 Natálie Martincová, Pardubice 2 15
PA0016 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 0 15
187. místo
PA0007 Dominik Hloušek, Pardubice 8 14
PA0151 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 14
PA0011 Bedřich Blažek, Pardubice 5 14
PA0178 Pavel Hypšman, Hrobice 5 14
PA0059 Jan Kouřil, Pardubice 5 14
PA0020 Radoslava Marková, Pardubice 5 14
PA0096 Kamil Plecháček, V. Koloděje 2 14
194. místo
PA0214 Natálie Kohoutková, Pardubice 8 12
PA0213 Tereza Kunrtová, Tuněchody 8 12
PA0203 Alena Knappeová, Pardubice 5 12
PA0200 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 2 12
198. místo
PA0233 Jiří Hárych, Koclířov 11 11
PA0109 Lada Polášková, Chrudim III 8 11
PA0053 Bamba Čermák, Dašice 5 11
PA0040 Vilma Látová, Pardubice 5 11
PA0029 Eva Marečková, Zminný 5 11
PA0079 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 2 11
PA0015 Milan Havránek, Pardubice 2 11
PA0027 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 11
206. místo
PA0216 David Hamáček, Pardubice 5 10
PA0223 Lenka Sotonová, Žumberk 5 10
208. místo
PA0082 Libor Diblík, Sopotnice 2 9
PA0197 Marie Popilková, Sedlíšťka 2 9
210. místo
PA0161 Miloš Drmola, Svitavy 8 8
PA0232 Zdena Málková, Rtenín 8 8
PA0099 Petra Bakešová, Pardubice 2 8
PA0033 Vít Popilka, Sedlíšťka -1 8
214. místo
PA0217 Helena Machová, Pardubice 8 7
PA0220 Martin Solnička, Srní 2 7
216. místo
PA0106 Kateřina Táborská, Slatiňany 11 5
PA0231 Pavel Barvíř, Zlín 5 5
PA0013 Tomáš Havránek, Pardubice 5 5
PA0205 Aleš Kašpar, Litětiny 0 5
PA0072 Robert Talácko, V. Mýto 0 5
221. místo
PA0219 Matyáš Solnička, Srní 8 4
PA0218 Marie Stará, Bítovany 8 4
PA0225 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 4
PA0222 Eva Sotonová, Žumberk -1 4
225. místo
PA0014 Zuzana Havránková, Pardubice 2 2
PA0052 Jiří Špaček, Dašice 2 2
PA0147 Josef Dvořák, M. Třebová 0 2
PA0196 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 2
PA0195 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 2
230. místo
PA0054 Pavel Čermák, Dašice 2 -1
PA0139 Dana Říhová, Vlčnov -1 -1
232. místo
PA0221 Eva Kacafírková, Kočí -4 -2
233. místo
PA0103 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -4