Nebylo třeba rozstřelu, neboť Josef Novák z Litomyšle zůstal na první příčce s 11 body osamocen a stává se vítězem. Posunul se i v celkovém pořadí, které táhne i s minusovým ziskem v tomto kole Michaela Cimflová.

Tip ligu čeká přestávka. Čtvrté kolo proběhne v lednu
Po třetím kole hokejové Tip ligy Deníku je přihlášeno 358 hráčů a hráček z devíti desítek měst a obcí z celého Pardubického kraje. Od čtvrtého dějství mohou všichni zaregistrovaní soutěžící, kteří při svém prvním tipování uvedli čtyřmístné heslo, tipovat i na internetové adrese www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se do soutěže může zapojit kdykoli v jejím průběhu, první hlasování však musí provést na tištěném kuponu z novin. Uzávěrka čtvrtého kola je v pátek 1. ledna v 16 hodin při tipování na internetu i na všech sběrných místech. Kupony budou k dispozici od 28. prosince.

1. – 10. místo
PA0060 Michaela Cimflová, Dolní Roveň -1 24
PA0246 Monika Merglová, Litomyšl 5 21
PA0232 Martina Novotná, Nedvězí 5 21
PA0320 Kateřina Písková, Jaroměřice 5 21
PA0205 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 2 21
PA0160 Jiří Starý, Bítovany 2 21
PA0058 Josef Svoboda, Pardubice 2 21
PA0053 Jakub Svoboda, Pardubice 2 21
PA0055 Jarmila Svobodová, Pardubice 2 21
PA0063 Martina Cimflová, Dolní Roveň -1 21
11. – 71. místo
PA0242 Josef Novák, Litomyšl 11 18
PA0048 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 18
PA0251 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 18
PA0037 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 5 18
PA0163 Jitka Jelínková, Čankovice 5 18
PA0184 Stanislav Mixán, Boršov 5 18
PA0189 František Přichystal, M. Třebová 5 18
PA0221 Josef Blažek, Hylváty 2 18
PA0188 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 18
PA0181 Luboš Komprda, M. Třebová 2 18
PA0112 Petr Linha, Pardubice 2 18
PA0187 Lukáš Pánik, Rychnov 2 18
PA0186 Gabriela Pániková, Rychnov 2 18
PA0322 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 18
PA0068 Milan Cimfl, Dolní Roveň -1 18
PA0150 Marie Hladká, Sebranice -1 18
PA0262 Karel Beneš, Vidlatá Seč 8 15
PA0046 Josef Fuksa, Tuněchody 8 15
PA0042 Marie Petrová ml., Brozany 8 15
PA0007 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 15
PA0008 Iveta Vančurová, Dolní Roveň 8 15
PA0021 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 5 15
PA0216 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 15
PA0024 René Hromádko, Zaječice 5 15
PA0280 Lenka Chládková, Tatenice 5 15
PA0234 Miroslav Jílek, Polička 5 15
PA0255 Jaroslav Jirout, Litomyšl 5 15
PA0020 Pavel Kalhous, Pardubice 5 15
PA0118 Matěj Košťál, Pardubice 5 15
PA0194 Jana Kutinová, Pardubice 5 15
PA0129 Mikuláš Matějka, Svítkov 5 15
PA0091 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 15
PA0190 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 15
PA0096 Milan Shejbal st., Pardubice 5 15
PA0252 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 15
PA0036 Miroslav Balínek, Pardubice 2 15
PA0051 Marek Balínek, Pardubice 2 15
PA0192 Iva Doležalová, Pardubice 2 15
PA0268 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 15
PA0016 Karel Hamáček, Pardubice 2 15
PA0291 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 15
PA0149 Ladislav Hladký, Sebranice 2 15
PA0208 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 15
PA0292 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 2 15
PA0148 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 2 15
PA0207 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 2 15
PA0125 Václav Moník, Staré Hradiště 2 15
PA0156 Martin Solnička, Srní 2 15
PA0310 Jan Šár, Chrast 2 15
PA0082 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 2 15
PA0231 Karel Drábek, Nedvězí -1 15
PA0304 Pavel Drobný, Poříčí -1 15
PA0266 Roman Greguš st., Litomyšl -1 15
PA0111 Markéta Komárková, Pardubice -1 15
PA0109 Hana Kužilková, Pardubice -1 15
PA0110 Milan Linha, Pardubice -1 15
PA0200 Tomáš Provazník, Koldín -1 15
PA0172 Vladimír Škarvada, Hlinsko -1 15
PA0022 Libor Tuček, Slatiňany -1 15
PA0100 Radek Ipser, Pardubice 5 13
PA0336 Lenka Sotonová, Žumberk 5 13
72. – 126. místo
PA0238 Vít Boštík, Litomyšl 8 12
PA0228 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 8 12
PA0119 Ladislav Daněk, Pardubice 5 12
PA0115 Drahoš Daněk, Rychnov nad Kněžnou 5 12
PA0324 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 12
PA0279 Miroslav Chládek st., Tatenice 5 12
PA0117 Jan Košťál, Pardubice 5 12
PA0315 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 12
PA0102 Jiří Michek st., Pardubice 5 12
PA0090 Marie Paďourová, Pardubice 5 12
PA0049 František Starý, Skuteč 5 12
PA0029 Jan Šár ml., Skuteč 5 12
PA0198 Miroslav Záleský, Tisová 5 12
PA0152 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 12
PA0069 Rudolf Brokl, Chrudim 2 12
PA0230 Jiří Drábek, Nedvězí 2 12
PA0086 Tomáš Havránek, Pardubice 2 12
PA0277 Miroslav Chládek ml., Tatenice 2 12
PA0316 Hana Koutná, Jaroměřice 2 12
PA0065 Jiří Marek, Pardubice 2 12
PA0077 Radoslava Marková, Pardubice 2 12
PA0245 Josef Mergl, Litomyšl 2 12
PA0089 Vladimír Paďour st., Pardubice 2 12
PA0229 Marie Páchová, Jablonné n. O. 2 12
PA0185 Marcel Pánik, Rychnov 2 12
PA0133 Stanislava Popilková, Holice 2 12
PA0223 František Prokop, Ostrov 2 12
PA0217 Lukáš Sedlák, Ústí n. O. 2 12
PA0097 Tomáš Shejbal, Pardubice 2 12
PA0015 Vojtěch Slavík, Moravany 2 12
PA0161 Matyáš Solnička, Srní 2 12
PA0159 Lenka Solničková, Srní 2 12
PA0158 Marie Stará, Bítovany 2 12
PA0059 Jiří Svoboda, Chrudim 2 12
PA0033 Josef Svoboda, Slatiňany 2 12
PA0083 Bohuslav Šulc st., Pardubice 2 12
PA0066 Patrik Tesárek, Tuněchody 2 12
PA0061 Ilona Tesárková, Tuněchody 2 12
PA0067 Deniska Tesárková, Tuněchody 2 12
PA0171 Karel Tomšík, Hlinsko 2 12
PA0287 Hana Hanušová, Slatiňany -1 12
PA0151 Ladislav Hladký ml., Sebranice -1 12
PA0154 Miroslav Honzák, Lozice -1 12
PA0028 Eva Hromádko, Chrast -1 12
PA0247 Klára Merglová, Litomyšl -1 12
PA0241 Zdeněk Novák, Litomyšl -1 12
PA0203 Jiří Turek, Koldín -1 12
PA0079 Michal Zahaluk, Pardubice -4 12
PA0136 Roman Vaňásek, Holice 0 11
PA0272 Šimon Šilar, Jarošov 8 10
PA0331 Pavel Barvíř, Zlín 5 10
PA0116 Nikol Košťálová, Pardubice 5 10
PA0342 David Zelený, Pardubice 5 10
PA0356 Jana Jirmásková, Polička 2 10
PA0333 Jan Polášek, Chrudim 2 10
127. – 187. místo
PA0254 Zdeněk Jirout, Litomyšl 8 9
PA0195 Václav Maštalíř, Pardubice 8 9
PA0237 František Boštík, Poříčí 5 9
PA0045 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 9
PA0196 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 5 9
PA0294 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 9
PA0078 David Chrobok, Hradec Králové 5 9
PA0047 Martin Mašata, Tuněchody 5 9
PA0165 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 9
PA0009 Jaroslav Vodička, Pardubice 5 9
PA0006 René Živný, Pardubice 5 9
PA0074 Martin Cimfl, Břehy 2 9
PA0191 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 9
PA0114 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště 2 9
PA0105 František Kaplan, Moravany 2 9
PA0177 Ladislav Khýr, Staré Město 2 9
PA0179 Aťka Khýr, Staré Město 2 9
PA0309 Gustav Kovář, Vítějeves 2 9
PA0072 Karel Krejcar, Pardubice 2 9
PA0209 Oldřich Kubík, Choceň 2 9
PA0019 Hana Machová, Pardubice 2 9
PA0273 Luděk Marčík, Osík 2 9
PA0274 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 9
PA0039 Olga Moravcová, Slatiňany 2 9
PA0040 Miloš Moravec, Slatiňany 2 9
PA0054 Jaroslav Mudroch, Lukavice 2 9
PA0212 Radek Pešek, Libchavy 2 9
PA0098 Milan Shejbal ml., Pardubice 2 9
PA0285 Anna Slabá, Svitavy 2 9
PA0281 Alena Slabá, Svitavy 2 9
PA0289 Hanna Slabá, Svitavy 2 9
PA0031 Josef Slabý, Svítkov 2 9
PA0286 Ondřej Slabý, Svitavy 2 9
PA0290 Petr Slabý, Svitavy 2 9
PA0284 Tomáš Slabý, Svitavy 2 9
PA0288 Dominik Slabý, Svitavy 2 9
PA0283 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 9
PA0282 Pavel Slabý st., Svitavy 2 9
PA0062 Miroslav Tesárek, Tuněchody 2 9
PA0318 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 2 9
PA0085 Josef Urbanec, Pardubice 2 9
PA0323 Michal Valenta, Jaroměřice 2 9
PA0005 David Venzara, Pardubice 2 9
PA0106 Nikola Červinková, Pardubice -1 9
PA0025 Honza Hromádko, Zaječice -1 9
PA0278 Tomáš Chládek, Tatenice -1 9
PA0092 Jiří Maštalíř, Pardubice -1 9
PA0204 Radek Matoušek, Vysoké Mýto -1 9
PA0233 Michal Novotný, Nedvězí -1 9
PA0056 Lucie B. Petrusová, Sobětuchy -1 9
PA0314 Josef Popelka, Polička -1 9
PA0157 Marie Stará, Zaječice -1 9
PA0162 Ladislav Starý, Zaječice -1 9
PA0034 Jindřiška Svobodová, Slatiňany -1 9
PA0084 Zdenka Šulcová, Pardubice -1 9
PA0296 Jitka Vajsová, Polička -1 9
PA0276 Martin Zedník, Svitavy -1 9
PA0293 Vladimír Smejkal, Pomezí -4 9
PA0032 Viktor Svoboda, Slatiňany -4 9
PA0265 Stanislav Štyndl, Čistá -4 9
PA0126 Martina Bendová, Slatiňany -7 9
188. – 252. místo
PA0332 Terezia Roubínková, Skalica 8 7
PA0334 Marián Polášek, Chrudim 5 7
PA0103 Tomáš Štěpánek, Moravany 5 7
PA0270 Jana Zemanová, Jarošov 5 7
PA0253 Ivan Dostál, Jarošov 2 7
PA0354 Olga Jirmásková, Polička 2 7
PA0347 František Kovář, Č. Třebová 2 7
PA0345 Stanislav Kučera, Polička 2 7
PA0329 Karel Remeš, Pardubice 2 7
PA0235 Martin Štusák, Jablonné n. O. 2 7
PA0213 Roman Diblík, Sopotnice 0 7
PA0107 Pavel Krampera, Pardubice 0 7
PA0301 Julius Premauer, Bystré 0 7
PA0338 Eva Kacafírková, Kočí -1 7
PA0197 Karel Halbrštát, Mistrovice 8 6
PA0010 Jiří Mládek, Pardubice 8 6
PA0248 Marek Beneš, Trstěnice 5 6
PA0081 Ladislav Bezdíček, Pardubice 5 6
PA0225 Jiří Herynek, Rudoltice 5 6
PA0256 Adam Jirout, Litomyšl 5 6
PA0326 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 6
PA0220 Josef Martinec, Ústí n. O. 5 6
PA0325 Zdeněk Plšek, Jaroměřice 5 6
PA0080 Evžen Pospíšil, Srch 5 6
PA0013 Martin Šimek, Dašice 5 6
PA0257 Adrian Vaněk, Litomyšl 5 6
PA0012 Ladislava Dostálová, Svítkov 2 6
PA0088 Zuzana Havránková, Pardubice 2 6
PA0027 Jan Hromádko, Chrast 2 6
PA0250 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 6
PA0128 Pavel Hypšman, Staré Hradiště 2 6
PA0264 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 2 6
PA0178 Alena Khýrová, Staré Město 2 6
PA0095 Jana Kratochvílová, Pardubice 2 6
PA0018 Miloslava Michková, Pardubice 2 6
PA0043 Marie Petrová st., Brozany 2 6
PA0319 Milan Písek, Jaroměřice 2 6
PA0312 Vladislava Šárová, Chrast 2 6
PA0004 Václav Šimr, Kostěnice 2 6
PA0138 Jiří Valenta, Pardubice 2 6
PA0307 Jaroslav Brůna, Bělá -1 6
PA0300 Bohuslav Bulva, Bělá -1 6
PA0050 Mirek Buřič, Chrudim -1 6
PA0127 Zdena Čermáková, Skřivany -1 6
PA0308 Miloš Drmola, Svitavy -1 6
PA0311 Josef Dvořák, Svitavy -1 6
PA0087 Milan Havránek, Pardubice -1 6
PA0139 Miroslav Henžlík, Pardubice -1 6
PA0206 Ludmila Honzová, Ústí n. O. -1 6
PA0071 Radka Horáková, Tuněchody -1 6
PA0218 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. -1 6
PA0093 Vilma Látová, Pardubice -1 6
PA0275 Marie Marčíková, Dolní Újezd -1 6
PA0244 Miloš Mergl, Litomyšl -1 6
PA0211 Jiří Pešek, Libchavy -1 6
PA0044 Jan Petr, Brozany -1 6
PA0135 Zbyněk Popilka, Holice -1 6
PA0199 Pavel Provazník, Koldín -1 6
PA0201 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 6
PA0327 Jaroslav Urban, Litomyšl -1 6
PA0035 Pavel Váňa, Slatiňany -1 6
PA0236 Andrea Gibiecová, Polička -4 6
PA0164 Josef Jelínek, Čankovice -4 6
PA0243 Karel Štorek, Cerekvice -4 6
PA0259 Václav Zavřel st., Dolní Újezd -4 6
253. – 314. místo
PA0017 Jiří Michek, Pardubice 0 5
PA0340 Bedřich Blažek, Pardubice 5 4
PA0350 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 4
PA0357 Josef Jirmásek, Polička 2 4
PA0346 Lucie Kovářová, Č. Třebová 2 4
PA0353 Dan Shelong, Praha 2 4
PA0335 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 4
PA0271 Matěj Šilar, Jarošov 2 4
PA0214 Libor Diblík, Sopotnice 0 4
PA0215 Josef Diblík, Sopotnice 0 4
PA0222 Jiří Držmíšek, Choceň 0 4
PA0330 Marie Barvířová, Podlíšťany -1 4
PA0180 Josef Brychta, Kunčina -1 4
PA0143 Monika Koťarová, Praha 10 -1 4
PA0344 Petr Jílek, Polička -4 4
PA0258 Daniel Vaněk, Litomyšl 5 3
PA0052 Mirek Vokál, Perálec 5 3
PA0226 Miroslav Absolon, Žamberk 2 3
PA0193 Libor Doležal, Pardubice 2 3
PA0030 Pavel Drahý, Chrudim 2 3
PA0302 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 3
PA0267 Markéta Gregušová, Litomyšl 2 3
PA0298 Karel Kuběna, Svitavy 2 3
PA0120 Plecháček Miloš st., Sezemice 2 3
PA0057 Josef Petrus, Sobětuchy 2 3
PA0132 Milan Popilka, Holice 2 3
PA0155 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 3
PA0101 Ladislav Synek, Pardubice 2 3
PA0182 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 3
PA0075 Robert Tesárek, Tuněchody 2 3
PA0073 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -1 3
PA0174 Petr Kumstát, Staré Město -1 3
PA0175 Jana Kumstátová, Staré Město -1 3
PA0124 Marie Moníková, Staré Hradiště -1 3
PA0303 Jaromír Patočka, Bělá -1 3
PA0305 Jaromír Patočka ml., Bělá -1 3
PA0123 Kamil Plecháček, Sezemice -1 3
PA0122 Zuzka Plecháčková, Sezemice -1 3
PA0134 Vít Popilka, Holice -1 3
PA0173 Soňa Škarvadová, Hlinsko -1 3
PA0145 František Topič, Dolní Ředice -1 3
PA0147 Lucie Topičová, Dolní Ředice -1 3
PA0137 Alena Valentová, Pardubice -1 3
PA0210 Jiří Volf, Ústí n. O. -1 3
PA0260 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -1 3
PA0297 Roman Hanuš, Slatiňany -4 3
PA0099 Laďka Chmelenská, Pardubice -4 3
PA0219 Michal Kolář, Ústí n. O. -4 3
PA0224 Štěpánka Kubové, Rudoltice -4 3
PA0176 Vladimír Vacek, M. Třebová -4 3
PA0144 Andrea Sokolová, Pardubice 0 2
PA0239 Pavel Vávra, Litomyšl 0 2
PA0328 Jiří Čejka, Úhřetice 2 1
PA0349 Jan Holub, Č. Třebová 2 1
PA0355 Martin Jirmásek, Polička 2 1
PA0352 Olga Shelongová, Praha 2 1
PA0141 Lumír Sokol st., Pardubice 2 1
PA0337 Eva Sotonová, Žumberk 2 1
PA0104 Tereza Šimková, Moravany 2 1
PA0299 Jaroslava Premauerová, Bystré 0 1
PA0202 Marie Turková, Koldín 0 1
PA0269 Jaroslav Zeman, Jarošov -1 1
315. – 337. místo
PA0070 Jana Krejcarová, Pardubice 5 0
PA0227 Miroslav Absolon st., Žamberk 2 0
PA0076 Milan Cimfl, Břehy 2 0
PA0249 Jiří Frank, Trstěnice 2 0
PA0306 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 0
PA0168 Míra Kučera, Svratouch 2 0
PA0166 Jana Kučerová, Svratouch 2 0
PA0321 Jana Písková st., Jaroměřice 2 0
PA0167 Jiří Rejda, Svratouch 2 0
PA0131 Ventil Slavík, Moravany 2 0
PA0170 Míša Vyoralová, Svratouch 2 0
PA0169 Romana Vyoralová, Svratouch 2 0
PA0014 David Hamáček, Svítkov -1 0
PA0295 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 0
PA0153 Hana Honzáková, Lozice -1 0
PA0026 Květa Hromádková, Zaječice -1 0
PA0317 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 0
PA0094 Jiří Maštalíř, Pardubice -4 0
PA0183 Miroslav Otevřel, Linhartice -4 0
PA0121 Miloš Plecháček ml., Sezemice -4 0
PA0240 Vladimír Bačík, Litomyšl -7 0
PA0011 Martin Dostál, Svítkov -7 0
PA0064 Petra Tesárková, Tuněchody -7 0
338. – 358. místo
PA0358 Josef Písař, Kameničky -1 -1
PA0113 Aleš Komárek, Pardubice 2 -2
PA0313 Jiří Jílek, Opatov 0 -2
PA0108 Vladimír Mikan, Horní Roveň 0 -2
PA0341 Dominik Hloušek, Pardubice -1 -2
PA0142 Renata Ptáčková, Pardubice -1 -2
PA0339 Jan Kouřil, Pardubice -4 -2
PA0343 Radek Paďour, Pardubice -4 -2
PA0003 Josef Štěrba, Pardubice 2 -3
PA0261 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -1 -3
PA0348 Martin Saifrt, Č. Třebová 0 -4
PA0140 Lumír Sokol ml., Pardubice 0 -4
PA0002 Jiří Vavřín, Pardubice -1 -5
PA0351 Helena Novotná, Nedvězí -7 -5
PA0001 Pavel Šimek, Dašice -1 -6
PA0130 Vladan Matějka, Svítkov -4 -6
PA0146 Miloslava Topičová, Dolní Ředice -4 -6
PA0023 Miloslav Kopecký, Rozhovice -4 -9
PA0041 Kateřina Táborská, Slatiňany -7 -9
PA0263 Jitka Benešová, Vidlatá Seč -4 -12
PA0038 Denisa Táborská, Slatiňany -7 -21