Přesně tak se i stalo a především remízy v zápasech Kanady s Českem, Slovinska se Slovenskem a Německa s Norskem daly soutěžícím zabrat. A když se k tomu přidala tradičně nevyzpytatelná WSM liga, je zákonité, že bodová konta hráčů nebyla tentokrát nikterak závratná. Marie Moníková z Rábů přidala k sedmi trefeným výsledkům také skoro dokonalou Supertrefu, tudíž se jako šestá zapsala do listiny vítězů Votrok Tip ligy. Na čele celkového pořadí je nadmíru těsno, rozdíly jsou minimální a boj o prvenství bude mimořádně dramatický.

Střípky z Tip ligy

- Hokejovou Votrok Tip ligu hraje 234 hráčů, z toho 162 mužů a 72 žen. Nejvíce jich je z Pardubic (55), následují: Tuněchody (15), Moravská Třebová a Litomyšl (9), Zaječice (7), Ústí nad Orlicí (6).

- Od sedmého kola mohou registrovaní hráči soutěžit na www.denik.cz/tipliga (Pardubický deník). Nový hráč se může zapojit kdykoli na tištěném tiketu. Heslo si hráč určí jako kombinaci čtyř číslic. Startovní číslo mu přiděluje redakce.

- Uzávěrka sedmého kola je v pátek 23. února v 16 hodin, a to jak při internetovém tipování, tak na sběrných místech.

- Bližší info získáte a reklamace bodů můžete uplatnit v příslušné okresní redakci Deníku a na tel. č. 724 795 667.

Výsledky 6. kola

1) Kanada – ČR 0 (2:2)
2) Rusko – USA 1  (4:0)
3) Slovinsko – Slovensko 0 (2:2)
4) ČR – Švýcarsko 1 (4:1)
5) Švédsko – Finsko 1 (3:1)
6) Německo – Norsko 0  (1:1)
7) K. Vary – České Budějovice 1  (4:1)
8) Přerov – Slavia Praha 2 (3:6)
9) Kladno – Havířov 1  (3:1)
10) Vsetín – Frýdek-Místek 0 (1:1)

Supertrefa: 43 gólů

Průběžné pořadí po 6. kole

1. místo
PA0186 Jiří Písař, Hlinsko 8 51
PA0008 Vladimír Hloušek, Pardubice 5 51
PA0065 Michaela Štěpánková, Pardubice 5 51
PA0070 Milan Cimfl, Litětiny 2 51
PA0069 Michaela Cimflová, Dolní Roveň 2 51
6. místo
PA0115 Jiří Maršík, Luže 11 48
PA0034 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 8 48
PA0041 Jiří Maštalíř, Pardubice 5 48
PA0062 Marek Balínek, Pardubice 2 48
PA0061 Miroslav Balínek, Pardubice 2 48
PA0117 Josef Fuksa, Tuněchody 2 48
PA0118 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 48
PA0157 Eva Lustyková, Litomyšl 2 48
14. místo
PA0050 Vladimír Paďour, Pardubice 8 45
PA0158 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 45
PA0181 Milan Cimfl, Břehy 5 45
PA0030 Tomáš Mareček, Zminný 5 45
PA0132 Jiří Starý, Chrast 5 45
PA0006 Jaroslav Vodička, Pardubice 5 45
PA0075 David Chrobok, Hradec Králové 2 45
21. místo
PA0081 Josef Diblík, Sopotnice 8 43
22. místo
PA0097 Marie Moníková, Ráby 11 42
PA0169 Martin Jirmásek, Polička 8 42
PA0057 Matěj Košťál, Pardubice 8 42
PA0051 Vladimír Paďour ml., Pardubice 8 42
PA0154 Josef Brychta, Kunčina 5 42
PA0185 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 42
PA0155 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 42
PA0067 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 42
PA0130 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 42
PA0125 Dominik Tesárek, Tuněchody 5 42
PA0126 Robert Tesárek, Tuněchody 5 42
PA0127 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 42
PA0131 Denisa Tesárková, Tuněchody 5 42
PA0128 Ilona Tesárková, Tuněchody 5 42
PA0153 Šimon Václavek, M. Třebová 5 42
PA0188 Miroslav Záleský, Tisová 5 42
PA0116 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 42
PA0089 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 2 42
PA0119 Vojta Staněk, Tuněchody 2 42
PA0068 Josef Svoboda, Pardubice 2 42
PA0120 Martin Vašata, Tuněchody 2 42
43. místo
PA0198 Karel Hamáček, Pardubice 5 40
44. místo
PA0108 Jan Polášek, Chrudim 11 39
PA0076 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 39
PA0100 Zdena Čermáková, Skřivany 5 39
PA0164 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 39
PA0022 Markéta Komárková, Pardubice 5 39
PA0023 Hana Kužilková, Pardubice 5 39
PA0025 Petr Linha, Pardubice 5 39
PA0024 Milan Linha, Pardubice 5 39
PA0031 Martin Mareček, Zminný 5 39
PA0144 Tomáš Pinkava, Sopotnice 5 39
PA0122 Marián Polášek, Chrudim III 5 39
PA0036 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 39
PA0035 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 5 39
PA0145 Roman Špaček, Sopotnice 5 39
PA0060 Marek Tichý, Pardubice 5 39
PA0190 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 39
PA0113 Eva Hromádková, Chrast 2 39
PA0165 Lenka Chládková, Tatenice 2 39
PA0182 Štěpánka Kubová, Rudoltice 2 39
PA0066 Jakub Svoboda, Pardubice 2 39
PA0084 Markéta Tesařová, Skuhrov 2 39
PA0156 Jana Zemanová, Jarošov 2 39
PA0091 Milan Martinek, Zámrsk -1 39
PA0004 Tomáš Pecka, Mělice -1 39
68. místo
PA0230 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 38
69. místo
PA0208 Josef Mergl, Litomyšl 2 37
70. místo
PA0121 Vladimír Pavlík, Chrudim 11 36
PA0063 Miroslav Sejkora, Pardubice 8 36
PA0058 Ladislav Daněk, Pardubice 5 36
PA0183 Jiří Herynek, Rudoltice 5 36
PA0148 Aleš Hrubý, M. Třebová 5 36
PA0179 Leona Hypšmanová, Hrobice 5 36
PA0168 Olga Jirmásková, Polička 5 36
PA0016 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 5 36
PA0172 Olga Shelongová, Praha 5 36
PA0152 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 36
PA0001 Zdenka Šulcová, Pardubice 5 36
PA0028 Lucie Topičová, Dolní Ředice 5 36
PA0175 Jiří Frank, Trstěnice 2 36
PA0037 David Jansa, Lázně Bohdaneč 2 36
PA0170 Jana Jirmásková, Polička 2 36
PA0043 Josef Kroulík, Moravany 2 36
PA0095 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 2 36
PA0017 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 2 36
PA0102 Ladislav Starý, Zaječice 2 36
PA0177 Lukáš Hořínek, Hradec n/S -1 36
PA0090 Michal Kolář, Ústí n. O. -4 36
91. místo
PA0204 Pavel Kalhous, Pardubice 2 34
PA0199 Nikol Košťálová, Pardubice 2 34
93. místo
PA0077 Miroslav Absolon st., Žamberk 11 33
PA0039 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 8 33
PA0162 Miroslav Chládek st., Tatenice 8 33
PA0073 Karel Krejcar, Pardubice 8 33
PA0021 Jiří Marek, Pardubice 8 33
PA0110 Květa Hromádková, Zaječice 5 33
PA0150 Luboš Komprda, M. Třebová 5 33
PA0056 Jan Košťál, Pardubice 5 33
PA0092 Oldřich Kubík, Březenice 5 33
PA0098 Václav Moník, Ráby 5 33
PA0149 František Přichystal, M. Třebová 5 33
PA0142 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 2 33
PA0111 Honza Hromádko, Zaječice 2 33
PA0163 Tomáš Chládek, Tatenice 2 33
PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 2 33
PA0159 Matěj Šilar, Jarošov 2 33
PA0160 Šimon Šilar, Jarošov 2 33
PA0189 Ludmila Honzová, Ústí n. O. -1 33
PA0026 František Topič, Dolní Ředice -1 33
112. místo
PA0080 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 8 31
PA0210 Josef Mastík, Sebranice 8 31
PA0211 František Prokop, Ostrov 8 31
PA0123 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 31
PA0207 Miloš Mergl, Litomyšl 2 31
PA0191 František Boštík, Poříčí 0 31
PA0107 David Polášek, Chrudim III 0 31
119. místo
PA0002 Bohuslav Šulc, Pardubice 8 30
PA0173 Radek Beneš, Trstěnice 5 30
PA0046 Iva Doležalová, Pardubice 5 30
PA0136 Radek Donát, Seč 5 30
PA0048 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 30
PA0044 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 30
PA0114 Jan Hromádko, Chrast 5 30
PA0003 Pavel Maschke, Lohenice 5 30
PA0009 Jiří Michek, Pardubice 5 30
PA0104 Olga Moravcová, Slatiňany 5 30
PA0093 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 30
PA0083 Miroslav Tesař, Skuhrov 5 30
PA0174 Marek Beneš, Trstěnice 2 30
PA0193 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 30
PA0078 Karel Halbrštát, Mistrovice 2 30
PA0167 Josef Jirmásek, Polička 2 30
PA0105 Miloš Moravec, Slatiňany 2 30
PA0184 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 2 30
PA0187 Josef Písař, Kameničky 2 30
PA0171 Dan Shelong, Praha 2 30
PA0071 Josef Slabý, Pce – Svítkov 2 30
PA0135 Marie Stará, Zaječice 2 30
PA0005 Ladislav Synek, Pardubice 2 30
PA0146 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 30
PA0143 Radim Trejtnar, Těchonín 2 30
PA0049 Jana Dubišarová, Pardubice -1 30
PA0133 Lenka Solničková, Hlinsko -1 30
PA0012 Pavel Šimek, Dašice -1 30
PA0176 Martin Zedník, Svitavy -1 30
PA0088 Marcela Benešová, Ústí n. O. -4 30
149. místo
PA0224 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 29
PA0228 Roman Greguš st., Litomyšl -1 29
151. místo
PA0215 Petr Kohoutek, Tuněchody 8 28
PA0212 Monika Kunrtová, Tuněchody 8 28
PA0206 Jiří Čejka, Úhřetice 5 28
154. místo
PA0194 Vít Boštík, Poříčí 5 27
PA0141 Mirek Buřič, Chrudim 5 27
PA0180 Martin Cimfl, Břehy 5 27
PA0085 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 27
PA0137 Miroslav Honzák, Luže 5 27
PA0042 Jirka Maštalíř, Pardubice 5 27
PA0010 Miroslava Michková, Pardubice 5 27
PA0045 Jiří Mládek, Pardubice 5 27
PA0138 František Pavlík, Zaječice 5 27
PA0094 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 5 27
PA0112 René Hromádko, Zaječice 2 27
PA0101 Anna Jiroutová, Slepotice 2 27
PA0074 Jana Krejcarová, Pardubice 2 27
PA0019 Václav Šimr, Kostěnice 2 27
PA0032 Miroslav Mareček, Zminný -1 27
PA0129 Petra Tesárková, Tuněchody -1 27
170. místo
PA0226 Monika Merglová, Litomyšl 2 26
171. místo
PA0082 Libor Diblík, Sopotnice 8 25
PA0201 Dana Košťálová, Pardubice 5 25
PA0202 Natálie Martincová, Pardubice -1 25
PA0209 Tomáš Mergl, Litomyšl -1 25
175. místo
PA0178 Pavel Hypšman, Hrobice 8 24
PA0011 Bedřich Blažek, Pardubice 5 24
PA0086 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 24
PA0020 Radoslava Marková, Pardubice 5 24
PA0027 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 5 24
PA0151 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 24
PA0055 Marie Paďourová, Pardubice 2 24
PA0134 Ladislav Starý jr., Zaječice 2 24
PA0047 Jana Kutinová, Pardubice -1 24
PA0192 Pavel Drobný, Poříčí -4 24
PA0018 František Kaplan, Moravany -4 24
PA0140 Dominik Kučera, Chrudim -4 24
187. místo
PA0229 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 23
188. místo
PA0166 Josef Popelka, Polička 5 22
PA0124 Tomáš Déták, Slatiňany -1 22
190. místo
PA0007 Dominik Hloušek, Pardubice 5 21
PA0040 Vilma Látová, Pardubice 5 21
PA0015 Milan Havránek, Pardubice -1 21
PA0096 Kamil Plecháček, V. Koloděje -1 21
194. místo
PA0227 Klára Merglová, Litomyšl 2 20
195. místo
PA0214 Natálie Kohoutková, Pardubice 2 19
PA0213 Tereza Kunrtová, Tuněchody 2 19
PA0161 Miloš Drmola, Svitavy 0 19
PA0109 Lada Polášková, Chrudim III 0 19
199. místo
PA0233 Jiří Hárych, Koclířov 5 18
PA0029 Eva Marečková, Zminný 2 18
PA0059 Jan Kouřil, Pardubice -4 18
PA0064 Hana Sejkorová, Pardubice -4 18
203. místo
PA0225 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 5 17
PA0216 David Hamáček, Pardubice 5 17
PA0217 Helena Machová, Pardubice -1 17
206. místo
PA0200 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 2 16
PA0203 Alena Knappeová, Pardubice -1 16
208. místo
PA0079 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 8 15
PA0231 Pavel Barvíř, Zlín 2 15
PA0099 Petra Bakešová, Pardubice -1 15
PA0232 Zdena Málková, Rtenín -1 15
PA0087 Ivana Sedláková, Ústí n. O. -7 15
213. místo
PA0219 Matyáš Solnička, Srní 2 14
PA0218 Marie Stará, Bítovany 2 14
215. místo
PA0013 Tomáš Havránek, Pardubice 2 12
PA0106 Kateřina Táborská, Slatiňany 2 12
217. místo
PA0220 Martin Solnička, Srní 2 11
PA0053 Bamba Čermák, Dašice 0 11
219. místo
PA0197 Marie Popilková, Sedlíšťka 2 10
220. místo
PA0103 Denisa Táborská, Slatiňany 5 9
221. místo
PA0033 Vít Popilka, Sedlíšťka 0 8
PA0234 Julius Premauer, Bystré 0 8
223. místo
PA0014 Zuzana Havránková, Pardubice -1 6
224. místo
PA0205 Aleš Kašpar, Litětiny 0 5
PA0072 Robert Talácko, V. Mýto 0 5
PA0223 Lenka Sotonová, Žumberk -7 5
PA0147 Josef Dvořák, M. Třebová 0 2
PA0196 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 2
PA0195 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 2
PA0052 Jiří Špaček, Dašice 0 2
PA0139 Dana Říhová, Vlčnov -1 0
PA0054 Pavel Čermák, Dašice 0 -1
PA0221 Eva Kacafírková, Kočí -1 -1
PA0222 Eva Sotonová, Žumberk -4 -1

Sběrná místa

- redakce Orlického deníku (T.G.M. 96, Ústí n. O.)

- Computer shop Resler (ul. Pickova, Ústí n. O.)

- Sport-hračky-Páral (Nám. Přem. Ot., V. Mýto).